Kuş ile otobüs yolculuğu?

Başlatan havva doğan · 13 Cevap

havva doğan

5 yıl önce

Gönderildi: 5 yıl önce
bu gece pamukkale ile seyahat edeceğim de inşallah. acaba daha önce hiç kuşuyla bu firmada seyahat eden var mı? sorun çıkarıyorlar mı? inşallah çıkarmazlar çünkü oğlumu bırakacak yerim yok ve bırakmak da istemiyorum

funda nart Katıldı: 6 yıl önce

Daha önce 7-8saat süren bir yolculuk yapmıştım. Muhabbet kuşumu bagaja koydular yanınıza alamazsınız. Büyük kısmına değil de arka kapının yanında ufak bi yerdi, sanırım soförlere ait bi yer

Daha önce 7-8saat süren bir yolculuk yapmıştım. Muhabbet kuşumu bagaja koydular yanınıza alamazsınız. Büyük kısmına değil de arka kapının yanında ufak bi yerdi, sanırım soförlere ait bi yer

havva doğan Katıldı: 5 yıl önce

Orijinalden alıntı: fundanrt

peki kuşunuzun durumu nasıl oldu sonrasında? hani bagajı bana da dediler oraya koymak zorunlu falan diye de. güzelce saracağım kafesi ama sizde bir sorun oldu mu? içim rahat değil..

Hayır bir sorun olmadı üstelik gündüz yolculuğu yapmıştık. Bayramdı çol rötar yaptık trafik yoğundu yol çok uzun sürdü. Molalarda bagajı açtırıyordum. Yavruydu Hiç bir sağlık durumu yaşamadı allahtan.

Umut Aykut Katıldı: 5 yıl önce

Pazar günü köpeğimle beraber seyahat edeceğim, tren kullanacagim trene aliyorlar kutusu karnesi ve biletini almak sarti ile..

Orijinalden alıntı: fundanrt

Hayır bir sorun olmadı üstelik gündüz yolculuğu yapmıştık. Bayramdı çol rötar yaptık trafik yoğundu yol çok uzun sürdü. Molalarda bagajı açtırıyordum. Yavruydu Hiç bir sağlık durumu yaşamadı allahtan.

Bizde yaptık yolculugumuzu. Biraz sarsılmış haliyle yorulmuş da uyukluyor. Evin ısısını yükselttim rahat etsin diye. Birazdan odada yalnız bırakacağım. Iyive dinlensin. Ama dün gece yaşadıklarımı gerçekten hiç unutmayacağım.. Yüreğim sıkışarak geldim o kadar yolu..

Orijinalden alıntı: hope35

Pazar günü köpeğimle beraber seyahat edeceğim, tren kullanacagim trene aliyorlar kutusu karnesi ve biletini almak sarti ile..

Siz çok şanslısınız gerçekten. Onun bagajda olduğunu bilmek kadar kötü bir şey yok. Hele ki kuş gibi hassas bir hayvansa... ve bu yapmak zorunda olduğum bir yolculuktu.. ya soğuk girdi mi ya valizlerin arasında bişey oldu mu? Insan türlü türlü şeyler düşünüyor. Dün gece resmen cehennemdi benim için. Geçti gitti çok şükür. Sizde inşallah kopeginizle güzel bir yolculuk geçirirsiniz ve bişey olmaz. Dualarım sizinle :3

ONUR ÇÖKELEKOĞLU Katıldı: 10 yıl önce

Bu havada bagajda kuş ya ölür yada üşütür rica edin koyacak bi yer bulunur daha önce otobüsle çok kuş taşıdım.

----------------------------------------------
Petarkadaş Yöneticisi
www.petarkadas.com/hakkinda#yoneticiler sayfasında kurallar ve yönetici yetkilerim hakkında bilgi bulabilirsiniz.
----------------------------------------------

Orijinalden alıntı: yibo

Bu havada bagajda kuş ya ölür yada üşütür rica edin koyacak bi yer bulunur daha önce otobüsle çok kuş taşıdım.

Hiçbir şekilde bir kolaylık saglamadılar.. çok konuştum ama tutturdular olmaz diye.. kuşum iyi gibi. Ötüyor yemegini yiyor iyice. Sık sık uyuyor ama onu da yorgunluğuna veriyorum. Inşallah daha iyi olur. Siz nasıl tasıdınız? Yanınızda mı

Orijinalden alıntı: havvaaaaaa

Orijinalden alıntı: yibo

Hiçbir şekilde bir kolaylık saglamadılar.. çok konuştum ama tutturdular olmaz diye.. kuşum iyi gibi. Ötüyor yemegini yiyor iyice. Sık sık uyuyor ama onu da yorgunluğuna veriyorum. Inşallah daha iyi olur. Siz nasıl tasıdınız? Yanınızda mı

Sizce bu normal bir dışkılama mı?