Profine mama nasıldır ?

Başlatan Hasan fasfasfa · 7 Cevap

Hasan fasfasfa

4 yıl önce

Gönderildi: 3 yıl önce
Aranızda profine mama kullanan var mı?Bonacibo kullanıyorduk ve tüy dökümü arttı dışkısı çok düzensiz oldu egzama gibi bir şey çıktı.Bu mamanın içeriğine baktım gayet hoş duruyor.Acaba kullanan var mı?

Gizem Sarıkaya Katıldı: 3 yıl önce

15 gün önce köpeğimi aldım. 15 gündür delirmek üzereyim her mamaya kötü yorum yapıyorlar diye ne yediricem buna diye kara kara düşünüyordum çok araştırdım bu sürede profine ve brit care hakkında pek olumsuz yorum görmedim ve kendim de profine almaya karar verdim 4 aylık kızım için. Kullanmadım henüz haftasonu siparişi vericem ama kendim için de yoğun araştırma sonucu profine de karar kıldım. Belki yardımcı olur diye yorum yazmak istedim.

Hasan fasfasfa Katıldı: 4 yıl önce

Orijinalden alıntı: gofretjedi

15 gün önce köpeğimi aldım. 15 gündür delirmek üzereyim her mamaya kötü yorum yapıyorlar diye ne yediricem buna diye kara kara düşünüyordum çok araştırdım bu sürede profine ve brit care hakkında pek olumsuz yorum görmedim ve kendim de profine almaya karar verdim 4 aylık kızım için. Kullanmadım henüz haftasonu siparişi vericem ama kendim için de yoğun araştırma sonucu profine de karar kıldım. Belki yardımcı olur diye yorum yazmak istedim.

Kesinlikle katılıyorum,ben de kafayı yemek üzereyim herkes farklı yorum yapıyor ne alsam bilemiyorum.Bir de öğrenciyim denemek için de çok fazla mama alamam.Bakalım artık bu ay da fakir gezicez belli ki :DD

Gizem Sarıkaya Katıldı: 3 yıl önce

Orijinalden alıntı: casper1103

Kesinlikle katılıyorum,ben de kafayı yemek üzereyim herkes farklı yorum yapıyor ne alsam bilemiyorum.Bir de öğrenciyim denemek için de çok fazla mama alamam.Bakalım artık bu ay da fakir gezicez belli ki :DD

Aynı durumdayım kyk yatmasını bekliyorum idareten reflex aldım şu an o da fena gelmedi açıkçası. Bir de advance önerdiler dün 2 petshop 2 veteriner ayrı ayrı istersen bak bi ona da.

Hasan fasfasfa Katıldı: 4 yıl önce

Orijinalden alıntı: casper1103

Aynı durumdayım kyk yatmasını bekliyorum idareten reflex aldım şu an o da fena gelmedi açıkçası. Bir de advance önerdiler dün 2 petshop 2 veteriner ayrı ayrı istersen bak bi ona da.

Cidden çok zor bi durum herkes farklı mama söylüyor ve insanın beyni bulanıyor açıkçası.Çok sıkıntılı bir durum ne alsam bilemiyorum.Bütçem max 150 olur bir aylık mama için

atilla çağlayan Katıldı: 6 yıl önce

Profine,britcare ,bunlara bakın.

arife deniz alkan Katıldı: 7 yıl önce

delirecek bir durum yok her mamanın fanları vardır çünkü her mama her köpeğe yaramaz. insanları dinleyerek değil kendiniz bir mama seçseniz daha kolay olur. açın içeriklere bakın hangisinin içinde yararlı hangisin de zararlı gıdalar var ya da hangi mamanın kullandığı gıdaların kaynağı belli, içeriğin gerçekliği daha doğru siz bakın siz karar verin. bütçe aralığınızda uygun brit care profine varken reflex advance gibi mamaları kullanmanız yazık olur umarım doğru kararı verirsiniz.

Burçay Tiftikci Katıldı: 4 yıl önce

Tüy dökmesorunu yaşıyorsanız ve profine alacaksanız somonlu olanını almanızı öneririm. Yeni formülasyon değiştirdiler ve kuzulu mamasında omega 3 oranını çok düşürdüler. (% 0.22).