yavru köpek için tahılsız mama

Başlatan Göksel İşler · 9 Cevap

Göksel İşler

5 yıl önce

Gönderildi: 4 yıl önce
arkadaşlar merhaba küçük ırk yavru köpeğim için tahılsız mama arıyorum. petit marka mamalar nasıl? fiyatıda uygun geldi kullanan oldu mu? 

Aleyna Canbulat Katıldı: 4 yıl önce

Petit markasının iyi olmadığını duymuştum

Aslı Şerife Şahin Katıldı: 6 yıl önce

Orijinalden alıntı: pasaleyna

Petit markasının iyi olmadığını duymuştum

glukozamın ve kondroıtın oranları gelişmekte olan bır yavru ıcın cok cok az,GL.260 mg,CH.160 mg.tahılsızlar arasında nd yi onerebılırım,hem fıyatı orıjen ve acanaya gore daha hesaplı, hem de besın degerlerı petite gore cok daha ıyı.petıt mamayı alırsanız glukozamın kondroıtın takvıyesı yapmanız gerekli.ayrıca et oranı da ndden daha duşuk.

ipek öz Katıldı: 7 yıl önce

brit care in çıkardığı küçük ırklara özel tahılsız bir mama serisi 
içeriğe bakıldığında kötü diyemem ancak kullanmadık brit care in carnilove serisi vardı firma üretimden kaldırdı o seriden  2 3 paket tüketmiştik sorun olmamıştı
ancak yine de acana ve orijen yada n&dye geçmekte fayda var

ece Akalın Katıldı: 5 yıl önce

http://kopeklerdebeslenme.blogspot.com.tr/2016/02/onerilen-kopek-mamas-markalar.html?m=1
Surdan bakabilirsiniz

Ben acana kullaniyorum ama pahali olur derseniz n&dye geçin hem n&d kullandigi teknoloji ile vitaminlerin daha uzun omurlu olmasini sagliyor yavru kopeginiz icin daha iyi olabilir

Göksel İşler Katıldı: 5 yıl önce

n&d de pahalı :) deneme amaçlı petit marka 
http://www.evcilpetmarket.com/Petit-Puppies-15-KG-Pirincli-Tavuk-Az-Tahilli-Kucuk-Irk-Yavru-Kopek-Mamasi,PR-1375.html 
bu mamadan aldım, yarın gelir inşallah sever sevmezse de binanın köpeğine veririm artık :)

Aslı Şerife Şahin Katıldı: 6 yıl önce

Orijinalden alıntı: gkx1763

n&d de pahalı :) deneme amaçlı petit marka 
http://www.evcilpetmarket.com/Petit-Puppies-15-KG-Pirincli-Tavuk-Az-Tahilli-Kucuk-Irk-Yavru-Kopek-Mamasi,PR-1375.html 
bu mamadan aldım, yarın gelir inşallah sever sevmezse de binanın köpeğine veririm artık :)

o zaman glukozamın kondroıtın takviyesi yaparsanız pek bir sorun kalmaz

Ebru Mercan Katıldı: 4 yıl önce

Benim veterinerim beni Hills e yönlendirmişti bebeklikten bu yana kullanıyoruz ve çoook mutluyuz. Tahıllı ve tahılsız mama konusu çok dallanıp budaklandı, birsürü profesyonel mama var, besin değerlerini inceleyip hepsini kullanabileceğimizi düşünüyorum.

Rumeysa Ortanca Katıldı: 4 yıl önce

Orijinalden alıntı: mercanebru

Benim veterinerim beni Hills e yönlendirmişti bebeklikten bu yana kullanıyoruz ve çoook mutluyuz. Tahıllı ve tahılsız mama konusu çok dallanıp budaklandı, birsürü profesyonel mama var, besin değerlerini inceleyip hepsini kullanabileceğimizi düşünüyorum.

Bu yüzden ben N&D 'nın Az tahıllı mamasını deneyeceğim. İkisinin ortası içeriği de çok çok iyi.fiyat pahalı ama canlarımız için değer..

Petsiparis.com ... Katıldı: 10 yıl önce

Orijinalden alıntı: blueraquel

Orijinalden alıntı: mercanebru

Bu yüzden ben N&D 'nın Az tahıllı mamasını deneyeceğim. İkisinin ortası içeriği de çok çok iyi.fiyat pahalı ama canlarımız için değer..

Merhabalar, eğer bize özelden adres verebilirseniz size N&D numunesi yollayabiliriz.
www.petsiparis.com