Yüz Felci İle İlgili..

Başlatan Muzaffer Peker · 5 Cevap

Muzaffer Peker

5 yıl önce

Gönderildi: 4 yıl önce
Arkadaşlar merhaba, 2-3 gündür köpeğimin sağ taraftan salyası akmaya başladı, bi gariplik olduğunu fark ettm. Sonra netten biraz araştırdım sağ kulağını pek oynatmadığını sağ közünü pek kırpmadığını fark ettim. Yüz felci olarak reaksiyonlar bunlar şimdi veterinerimiz ile görüştüm saat 5ten snra randevumuz var gidicez gittiğimizde netleşicek birşeyler. Başına gelen varmıdır? Tedavisi mümkün müdür bilen varsa bilgilendirse çok sevinirim. Bende veterinerden geldiğimde bilgi vericem tekrardan başına gelen olursa temkinli olması açısından. iyi günler dilerim..

Muzaffer Peker Katıldı: 5 yıl önce

Anlaşılan kimsenin başına gelmemiş biz tüm tetkitleri yaptık destek isteyn olursa msj bırakabilir yardımcı olurum.

Petsiparis.com ... Katıldı: 10 yıl önce

Yüz felcinin sebebi travmatik de olabilir ancak genellikle soğuk - nem ve rüzgar etkisi ile olur ve iyileşmeye yatkın bir problemdir.
Size de çok geçmiş olsun diyoruz.

Süheyla Madran Katıldı: 4 yıl önce

Merhaba,köpeğim papi de aynı belirtiler var,destek ve önerileriniz için çok sevineceğiz.tşkler...

Mine İnan Katıldı: 2 yıl önce

Gönderildi: 2 yıl önce
Aynı belirtileri biz yaşıyoruz. Salya akıtıyor ve sol gözünü kırpamıyor. Size ne dedi veteriner hekiminiz bilgi verirseniz sevinirim

Mine İnan Katıldı: 2 yıl önce

Gönderildi: 2 yıl önce
Orijinalden alıntı: goztepelii

Anlaşılan kimsenin başına gelmemiş biz tüm tetkitleri yaptık destek isteyn olursa msj bırakabilir yardımcı olurum.

Veterineriniz ne dedi? Ben yeni farkettim söyledikleriniz benim köpeğimde mevcut