Sahiplendirme İlanları

Antalya Kedi Sahiplenme

Yalnızlığına son vermek isteyenler, evcil bir dostu olmak isteyenler Antalya kedi sahiplenme ilanları ile istediğine ulaşabilir. Kedisine daha fazla gücü olmayan, sokakta muhtaç kedi bulanlar sitemizde sahiplendirme ilanı oluşturmaktadır. Kedi sahiplenme düşünceniz varsa ilanları açıp kedi hakkında birçok bilgi edinebilirsiniz.

Şu anda 476 kedi sahiplenilmek üzere sitemizde beklemektedir. Birbirinden sevimli tüylüler arasından hangisini seçeceğinize karar veremiyor olabilirsiniz. Size en uygun kediyi seçebilmek için öncelikle kedi cinsleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Antalya Yavru Kedi Sahiplenme

Yavru kediler tüm masumiyetleriyle kalplerini insanlara açarlar. Hayata minik patileriyle atılırken onları koruyup kollayacak vicdanlı sahipleri olması gerekir. Aile katıldıklarında hemen adapte olup onlardan biri olurlar.

Uyum yetenekleri bu kadar yüksek olmasından dolayı bir yavru kedi büyütmek sanıldığı kadar zor değildir. Sizin de sevimli bir yavrunuz olsun istiyorsanız vakit kaybetmeden Antalya yavru kedi sahiplenme için sitemizdeki ilanları incelemelisiniz. Birbirinden güzel yavru kediler içerisinden en çok istediğinizi kolayca sahiplenebilirsiniz.

Ücretsiz Antalya Kedi Sahiplendirme

Kedilerin sağlıklı ve uzun ömürlü olabilmeleri için ev ortamında büyümeleri idealdir. İhtiyaç duyduklarında gezdirebilen, gerekirse veterinere götüren, aşılarını yaptıran, beslenmesini aksatmayan, sevgisiyle sarıp sarmalayan bir sahip onlar için idealdir. Bunun karşılığında da kedi sahibine karşı koparılamayan sevgi bağı kurar.

Hayalinizdeki kediyi herhangi bir ücret ödemeden sitemizde bulabilirsiniz. Ücretsiz Antalya kedi sahiplendirme hizmetimiz sayesinde 2546 patili ömürlük yuvasına kavuşmuştur. Hemen siz de ilanları inceleyip ömürlük patilinizi bulabilirsiniz.