2 Aylık Bebek, Ankara

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Dişi
Maru
Konum
/ Ankara
Pet Türü
Kedi
Irk
Tekir Kedi
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
02-07-2016
Yaş
Yavru (6 aydan küçük)
Açıklama
Maru ve 3 kardeşi bir müstakil bir evin kömürlüğünde doğdu. Evin sahibi kaldığı kömürlüğün önündeki kiraz ağacını korumak için etrafını ağ ile çevrelediğinde onları da koruma altına almış oldu. İzole bir ortmda yaşıyorlar fakat bu durum yakında son bulacak. Ağaç meyve vermeyi bıraktığında sokağa salınacaklar. Maru sürmeli ve siyah burunlu çok güzel bir kız. Sevgiyle daha da güzelleşecektir zaten. Görünce siz de bayılacaksınız. Anne sütüyle ve diğer sokak hayvanlarından izole büyüğü için sokaktan bir can kurtarmak isteyen fakat hastalık konusunda çekinceleri olanlar için mükemmel bir seçim olacaktır. İç ve dış parazit aşıları yapıldıktan sonra sahiplenecek kişiye teslim edeceğim. Gelip alabilecek herkese sahiplendirme yapılabilir fakat Ankara, İstanbul anadolu yakası, Konya ve Eskişehir olursa kendim de getirebilirim. Balkonda bakacaklar ya da odaya hapsedecekler lütfen ellerini vicdanına koyup sahiplenmeye kalkışmasın. 18 yaşından küçük kişilere ancak aileleri güvence verirse sahiplendirme yapılabilir. Öğrenci evinde kalıp da sahiplenmek isteyen arkadaşların kedinin geleceği hakkında ciddi bir şekilde düşünerek sahiplenmeyi talep etmesi gerekir. Sahiplenecek kişilerden beklentim zamanı gelince kısırlaştırmaları ve onun da maddi ve manevi ihtiyaçlarının olduğunu bilmeleri.

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.