3 Aylık Kızımız Yuva Arıyor_Dogo Arjantin, İstanbul

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Dişi
Adı
HERA
Konum
/ İstanbul
Pet Türü
Köpek
Irk
Dogo Arjantin
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
19-11-2015
Yaş
Yavru (6 aydan küçük)
Açıklama
Şu anda bir şirketin deposunda bakılıyor kızımıza. 3 aylık civarı sevimli, zıpır bir bebek. Kesinlikle kısırlaştırılması şartı ile sahiplendirilecek ve takibi yapılacaktır. Ailesinin onayı olmayan, bakım masraflarını karşılayamayacak olan, hava atmak için almak isteyenler aramasın. Irkın özelliklerini bilip, onu sakin mutlu bir çocuk olarak yetiştirebilecek kişilere sahiplendirilecektir. Tekrar belirtmek isterim, yeni evi ile iletişim kesilmeyecek olup, gelişimi mutluluğu takip edilecektir. Yuvası olurum diyenler kendilerini tanıtıp, bakılacağı şartları buradan mesaj yolu ile ulaştırabilirler.

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.