3 Yavru Kardeşe Yuva Arıyorum., Antalya

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Dişi
ufaklıklar
Konum
/ Antalya
Pet Türü
Köpek
Irk
Sokö (Sokak Köpeği)
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
19-06-2009
Yaş
Yavru (6 aydan küçük)
Açıklama
üç yavru kaldı.yaklaşık 2 aylık oldular.anne emzirmeye devam ediyor,fakat kendi kendilerine de beslenebiliyorlar.anne sokakta yaşıyor,kulaklarını kesmişler,stafford özellikleri taşıyor.sanırım sahibi sokağa bırakmış.yavrulardan biri kangala benziyor,diğer ikisi daha çok anneye.hamile halde sokakta gördüğümden beri yemek veriyorum.7 yavru vardı,biri öldü,diğerlerini sanırım çocuklar aldı,şimdi 3 tane kaldı.onları sahiplendirip anneyi kısırlaştıracağım ve anneyi de sahiplendirmeye çalışacağım,sokakta yaşaması tehlikeli,arabaları sevmiyor ve saldırıyor,çarpılmaması için dua ediyorum,yavruları olmasaydı öncelikle onu sahiplendirecektim.şimdi öncelik yavrularda.

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.