Detaylar

Acil! Bu Yumuşun Şansı Siz Olun! Sokaklara Dönmek Zorunda Kalacak!, Ankara

Bu tatlış melek yaklaşık 10-11 aydır bizimle. Onu bulduğumuzda iyi durumda değildi ancak bütün tedavileri tamamlandı ve şuan çok çok iyi, sağlıklı bir yumuş. Bizimle olduğu süre boyunca tüm iç-dış parazit, karma, lösemi ve kuduz aşıları düzenli bir şekilde yapıldı. Ayrıca kısırlaştırma ameliyatı da gerçekleşti.

Kendisi yaklaşık olarak 1,5 yaşında kısır, sağlıklı ve kendini sevdirmeye âşık bir dişi. Sürekli onu sevmek isteseniz bile asla hayır demez. Oyun oynamaktan çok kendini sevdirmeyi sever, size alıştıktan sonra tek yaptığı gırlayarak sizin etrafınızda dolanmak olacaktır. Diğer kedilerle de arası çok çok iyi ancak alışma sürecinin biraz uzun ve sabır isteyen bir süreç olduğu söylemek zorundayım çünkü sokakta kaldığı süre boyunca yaşadığı şeylerden dolayı olacak ki çok korkak bir minik. Benimle bile yaklaşık bir yıldır beraber olmasına rağmen, hala ani hareketlerimden korkuyor ve bazen benden kaçabiliyor. Ayrıca bizi bulduğunda hiçbir şekilde miyavlayamıyordu, ne yaşadığını bilmiyoruz ancak veteriner ses tellerinin de zarar gördüğünü söyledi ama şimdi diğer kediler gibi olmasa da miyavlayabiliyor :) Bunu yazmamın sebebi anlam veremediğim bir şekilde bazı insanların buna bile takabiliyor olması!

Biz onu acilen tedavi ettirip, sahiplendirmek için sokaktan kurtarmıştık ve aylardır bizimle! Kimse ona sahip çıkmadı! Aylardır onu sahiplenecek güzel insanları arıyoruz ancak bulamıyoruz! ve maalesef artık ona bakamıyorum benim onun dışında da kedilerim ve küçücük bir evim var, ekonomik olarak da yetişemiyorum. Ayrıca kısa bir süre sonra da Ankara'dan taşınacağım.
Sokaklarda yapamadığı çok açık olan bu güzelliği yeniden o kötü günlere dönmek zorunda bırakmayalım. Lütfen birlikte ona yardımcı olalım. Ona dost, aile, sıcak ve ömürlük bir yuva olmak isterseniz bana ulaşabilirsiniz. Lütfen yardımcı olun. Bu canın meleği siz olun!

Sahiplendiren

Açıklama

PETBUL İlan No: 159320
PETBUL'a Eklendiği Tarih: 18-03-2019 saat 17:54
İletişim
Herhangi bir ücret talep edilmesi yasaktir. Eger böyle bir durum ile karsilasirsaniz Lütfen bize bildirin

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin

İletişim Bilgileri: 0506✱✱✱✱✱✱✱✱✱✱ (İletişim bilgileri için tıklayınız)
Kurallar
 • ÜCRETSİZDİR!
  Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

 • BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!
  - İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.
  - Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

 • PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!
  Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

 • YAPTIRIM!
  Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.


Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.


Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

25 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar