ACİLLLL 15 günlük yavru kediye yuva aranıyor

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Adı
Konum
Gaziemir / İzmir
Pet Türü
Kedi
Irk
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
03-08-2020
Yaş
Yaş Seçiniz
Açıklama
Arabanın altında bulduğum bu minik yavruya yuva olmak ister misiniz? Yavru bakımından anlayan kişilerin özellikle yazmasını istiyorum yaklaşık olarak 15 günlük ve erkek olabileceğini söyledi veteriner bir sağlık sorunu yok gayet sağlıklı, evimde bir kedim daha var ve yavruya hırçın davranışlar gösterdiği için bakamıyorum kedi süt tozu ve biberonunu aldım onları da yanında vericem. Lütfen gerçekten bakabilecekler arasın çünkü çok küçük bir bebek gerçekten anne ilgisine ihtiyacı var tekrar terk edilmeye değil.

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.