Asil oğlumuz yuvasını arıyor

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Erkek
Konum
Kartal / İstanbul
Pet Türü
Köpek
Irk
Finnish Spitz
İkincil Irk (varsa)
Renk
Beyaz açık kahverengi arası
Pet Chip No
Tarih
19-10-2020
Yaş
Genç ( 6 ay - 2 yaş)
Açıklama
Öncelikle hiçbir şekilde herhangi bir sebepten ötürü asla ücret talep edilmeyeceğini belirtmek istiyorum. Dostumuz Küçük ırk ve orta ırk arası. Küçüğe daha yakın. 1.5 yaşına yakın. İç dış parazit yeni yapıldı. Havlama huyu yok denecek kadar az. Saldırganlık hiç ama hiç yok. Çok sevecen ve dost canlısı. Oyunu çok sever. Tuvalet eğitimi var. Kuru mamayla besleniyor. Hiçbir sağlık problemi yok. 1 hafta önce pet kuaföründe tüm bakımları yapıldı.

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.