Bebek Yüzünden Terkediliyor, Ankara

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Dişi
Hana
Konum
/ Ankara
Pet Türü
Kedi
Irk
Van Kedisi
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
08-08-2017
Yaş
Genç ( 6 ay - 2 yaş)
Açıklama
8 aylık bu kız bir komşumuzun patronunun bir anlık şefkati ile sokaktan kurtarıldı fakat şu anda yeni doğan bebek gerekçesiyle sokağa atılacak. Bugüne kadarki bütün aşıları yapıldı. Sevgi dolu küçük bir çocuk. Tuvalet eğitimli ve hiçbir kötü huyu olmayan bu kıza hayat boyu sahip çıkabilecek bir ev arıyoruz. Görünüşü gereği "Van Kedisi" olduğunu düşünüyorum. (Van kedisi bembeyaz olmaz şimdiden söyleyivereyim :) ) Bir kedinin 20 yıla kadar yaşayabileceğinin farkında olan ve bunun sorumluluğunu alabilecek, camlarında koruma bulunan, aşı konusunda hassasiyet sahibi ve bu kıza verecek tonla sevigisi olan insanlar siteden mesaj yoluyla ulaşırlarsa kısa sürede dönüş alacaklardır.

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.