BIDIK'a Çok Acil Yuva

BIDIK

Kedi · Calico kedisi · Genç · Dişi
Bursa · Yıldırım · 2024-03-14
Sahiplenmek için başvur

Bu güzel bebeği Ocak ayında iş yerimin kapısının önünde hasta bir şekilde buldum. Hemen veterinere götürdüm ve fip teşhisi konuldu. Çok şükür ki henüz hastalığın başlangıç evresindeydi. Tedavi edilmemesi onu mutlak ölüme terk etmek olacaktı. Tedavi masraflarının tümünü üstlendim ve yaklaşık 3 aylık iyileşme serüveni böyle başladı bu güzelliğin.
Bıdık artık çok sağlıklı ve taburcu olmak üzere. Ancak böyle bir hastalık ve tedavi sürecinden sonra tekrar sokaklara dönmemesi onun için çok önemli. 10 aylık dişi.
Çok iyi yürekli, sevgi dolu ve son derece akıllı. Uzun ve yumuşacık tüyleri var. Lütfen bu bebeğe yuvanızın kapısını açın. Hayatta kalmak için çok mücadele etti ve kazandı. Bıdık kendisini ücretsiz olarak sahiplenmenizi bekliyor. 06 Nisan 2024'e kadar bir yuva bulunamazsa sokağa dönmek zorunda kalacak. Lütfen siz de ona bir şans verin. Lütfen.

İlan Numarası : 282801
ÜCRET İSTENİRSE GÜVENMEYİN!

Herhangi bir sebeble ücret istenilirse sakın güvenmeyin ve .

YASAL UYARI!

İlan sahibinin aşı, sigorta, nakliye veya herhangi bir ücret istemesi durumunda göndermeyip bize şikayet etmeniz gerekmektedir. Bahsedilen bilgileri ve ücretleri göndermeniz durumunda petarkadas'in hiç bir sorumluluğu olmadığını kabul etmiş sayılırsınız.

Sosyal medyanda paylaş,

bu can yuvasını bulsun!

Sahiplendiren
Özlem Y. Profile Picture
Özlem Y.
Sponsor
Aradığınız özelliklerde daha fazla pet ilanı bulunmamaktadır
Sponsorsponsor