Bu bebişe acil bir sahip lazım!

bilinmiyor

Köpek · Belirtilmemiş · Genç · Belirtilmemiş
Kocaeli · Belirtilmemiş · 2023-11-21
Yuva bulmuştur

Veya .
“ edi i̇le büdü yuva arıyor

bir marketin deposunda bulduk onları. bir kaç gün anneleri gelmeyince de eve getirdik süt tozuyla besledik büyüttük şuan 1,5 aylıklar yavru kedi kuru maması yiyorlar , kum kullanıyorlar. 💉i̇ç- dış parazitleri yapıldı. evimde 3 kedi 1 köpeğim olduğu için bu minnoşları yeni ailelerine bir an önce teslim etmek istiyorum. 🖤🤍 🤎 i̇kisi birlikte aynı eve gitse hem onlar için hem de sahiplenen kişiler için büyük kolaylık olacaktır, tabi aynı ev olmazsa ayrı ayrı da sahiplendirebilirim.

yavru kedi sahiplenmenin sorumluluğunu bilen, zamanı gelince aşılarını ve kısırlaştırmasını aksatmadan yapabilecek, saçma bahanelerin (çocuğum oldu , evlendim , boşandım , koltuğumu tırmaladı , yurt dışına taşınacağım vb.) arkasına sığınıp terk etmeyecek ömürlük ailelerini arıyoruz.

📍kocaeli ve i̇stanbul çevresine ulaşımını sağlayabilirim.

☎️i̇letişim: 0*** 361 07 87

İlan Numarası : 280947
ÜCRET İSTENİRSE GÜVENMEYİN!

Herhangi bir sebeble ücret istenilirse sakın güvenmeyin ve .

YASAL UYARI!

İlan sahibinin aşı, sigorta, nakliye veya herhangi bir ücret istemesi durumunda göndermeyip bize şikayet etmeniz gerekmektedir. Bahsedilen bilgileri ve ücretleri göndermeniz durumunda petarkadas'in hiç bir sorumluluğu olmadığını kabul etmiş sayılırsınız.

Sosyal medyanda paylaş,

bu can yuvasını bulsun!

Sahiplendiren
Kedi Sahiplendirme Profile Picture
Kedi Sahiplendirme
Hayvan Sahiplendirme
Sponsor

Benzer İlanlar

Aradığınız özelliklerde pet ilanı bulunmamaktadır
Sponsorsponsor