Bu tatlışa acil bir ev gerekiyor!

bilinmiyor

Kedi · Tekir Kedi · Belirtilmemiş · Belirtilmemiş
Tekirdağ · Belirtilmemiş · 2023-06-11
Yuva bulmuştur

Merhaba oğlumuz 2 yaşında french bulldog henry. kendisi kısır. bu ırklarda sık görülen kronik sindirim sistemi bozukluğu var.özel gastro mama kullanması şart.kullanmadığı takdirde ishali başlıyor.bu mamadan başka tek lokma bir şey yememesi gerek aynı şekilde ishal oluyor. ancak mamayı doğru kullandığımız sürece düzene giriyor ve bir sorun yaşamıyoruz.sahiplenecek kişi evde bakacaksa tuvalet eğitimini tekrardan öğretip aşılamalı.biz yazlıkta bakıyorduk i̇lk haftalar tuvaletini yaparken zorlanıyordu ancak doğru egitimde bir sorun kalmıyor. gerçekten sabır ve emek isteyen bir köpek.yemekten 10 dakika sonra kakaya çıkmalı.sabah akşam mama veriliyor.veterinerden sahiplenmiştik ancak tekrar muayene edilmesi sizin için iyi olur bahsettiğim konudan başka herhangi bir hastalığı yok. artık tekrar bir ayrılık yaşamadan kalıcı bir yuvası olsun istiyoruz. mutlu olmayı sonuna kadar hak ediyor. sahiplenecek kişinin bizzat araçla alması gerekiyor aracımız yok.
yeniciftlik esma
--
👉 i̇yilik paylaştıkça çoğalır 💕 lütfen siz de paylaşın, bu güzelliklere umut olalım 🐈🐕
--
‼️‼️önemli̇: değerli takipçilerimiz, paylaştığımız ilanlar bize ait değildir, daha fazla kişiye ulaşmak adına yardım amaçlı paylaşım yapıyoruz. dolayısıyla bilgi almak veya sahiplenmek için lütfen bize 🔻yorumlardan veya dm'den yazmak yerine ilandaki telefon numarası veya ekli hesaplar ile görüşünüz.🔻sayfamız sadece değerli küçük dostlarımız gerçek ailelerine daha çabuk kavuşsun, mutlu olsun diye ilan yayınlanmaktadır. paylaştığımız ilanlar ücretsiz sahiplendirmedir. sizden herhangi bir ücret talep eden olursa asla güvenmeyip bize bildiriniz 🙏
.

İlan Numarası : 274377
ÜCRET İSTENİRSE GÜVENMEYİN!

Herhangi bir sebeble ücret istenilirse sakın güvenmeyin ve .

YASAL UYARI!

İlan sahibinin aşı, sigorta, nakliye veya herhangi bir ücret istemesi durumunda göndermeyip bize şikayet etmeniz gerekmektedir. Bahsedilen bilgileri ve ücretleri göndermeniz durumunda petarkadas'in hiç bir sorumluluğu olmadığını kabul etmiş sayılırsınız.

Sosyal medyanda paylaş,

bu can yuvasını bulsun!

Sahiplendiren
İyiliksever ? Profile Picture
İyiliksever ?
Hayvan Sahiplendirme
Sponsor

Benzer İlanlar

Aradığınız özelliklerde pet ilanı bulunmamaktadır
Sponsorsponsor