casper

Detaylar

Casper'In Yaralarını Sarabilecek Yeni Bir Aileye İhtiyacı Var., Ankara

Casper'ı Mühye barınağından sahiplendik. Kırma bir maltesse terrier. Nişanlımla beraber kalıyor. Sahibiyle beraber bir trafik kazası geçirmiş ve yaralanmıştı tedavisi yeni bitmişti. Aldıktan 2-3 gün sonra bağırsak enteriti olduğunu öğrendik ve tedavi ettirdik. Sonrasındaysa götürdüğümüz veterinerdeki tırnak kesme işleminden kaynaklandığını düşündüğümüz demodex kaptı. Yine aynı veteriner kliniği hastalığının demodex olduğunu anlayamadı, mantar teşhisi koydu ve mantar tedavisi uyguladı. Casper'ın durumunun daha da kötüye gitmesi sebebiyle daha önce barınak deneyimi de olan başka bir veterinere götürdük. Demodex olduğu anlaşıldı ve şuan tedavi görüyor. Ancak casper nişanlımın evinde kaldığından ve mesai saatlerinin değiştiğinden yeterince vakit ayıramıyoruz. İlgi ve bakım görmesi gereken bir yavru. Elimizde ilaçları ve reçetesi mevcut. Ona iyi bakabilecek vakit ayırabilecek bir aile arıyoruz. Tedavisine devam etmesi ve bakımını yapacağı sözüyle iyileştirecek sahiplere ihtiyacı var. Elimizde olmayan sebeplerden ötürü yavrumuzu sahiplendirme kararı almak zorunda kaldık. İyi ellere gitmiş olması bizim için en önemli şey. Casper çok cana yakın ve oyuncu bir çocuk. Komutları öğrenmesi çok kolay oluyor. Bir günde otur, pati ver komutlarını ve 2 günde de tuvalet eğitimini verdik. Oyun oynamayı çok sever. Uykusu geldiğinde de uyumayı en sevdiği yer sahibinin kucağı oluyor.

Sahiplendiren

Açıklama

PETBUL İlan No: 159194
PETBUL'a Eklendiği Tarih: 11-03-2019 saat 22:46
İletişim
Herhangi bir ücret talep edilmesi yasaktir. Eger böyle bir durum ile karsilasirsaniz Lütfen bize bildirin

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin

İletişim Bilgileri: 0555✱✱✱✱✱✱✱✱✱✱ (İletişim bilgileri için tıklayınız)
Kurallar
 • ÜCRETSİZDİR!
  Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

 • BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!
  - İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.
  - Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

 • PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!
  Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

 • YAPTIRIM!
  Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.


Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Gelen Cevaplar
12 Mart 2020 23:37
ceydaaltinol...

Hala sahiplenebiliyormuyuz

Alıntı Yaparak Cevapla  Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

24 üye şu anda sitede. Ayrıca 1254 kişi de sitede dolaşıyor.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar