Çok Güzel Bir Pitbul..., İstanbul

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Erkek
OĞLUM
Konum
/ İstanbul
Pet Türü
Köpek
Irk
Amerikan Pitbull Terrier
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
14-04-2011
Yaş
Genç ( 6 ay - 2 yaş)
Açıklama
o sokağa atıldı, barınağa gönderildi, kulağına küpesi takıldı, tekrar barınak tarafından buraya bırakıldı, onu burda biri sahiplendi istemedi yeniden sokağa bıraktı, ona otobanda araba çarptı, arka bacağı zedelendi, o çocuklar tarafından taşlandı ve benim kapımın önünde sığınıyor.. çok iyi huylu, köpeklerle iyi anlaşıyor, kötü yaklaşanları sevmiyor, ona güzel gidenleri kalçasını sallayarak karşılıyor. çok güzel koruma yapabilir. bu konuda temeli var. şuan dışarıda sokak köpeği özelliği yok... sahiplendirmek istedim.. onunda bir yuvaya ihtiyacı var.. ayağı şuanda iyi koşmaya başladı.. mama ile besliyorum.. kendisi standart pitbull boylarında.. tiger pitbull renginde.. kahverengi ve siyah çizgileri var.. kaç yaşında ve hangi köpeğin kırması bilmiyorum. biraz zayıf ama güzel bir yuva bulunca iyi olucağına ve çok güzel bir köpek olucağına inanıyorum... şuanda sokakta.. ilgilenen arkadaşların dikkatine... isteyen olursa eğer köpeği temizleyip bakımını yapıp sahiplendirebilirim...

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.