Evsiz Kedi, Bingöl

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Erkek
Adı
Fındık
Konum
/ Bingöl
Pet Türü
Kedi
Irk
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
09-12-2019
Yaş
Yavru (6 aydan küçük)
Açıklama
Ben fındığı binada buldum ve binada bakmaya çalışıyorum ama bina çok soğuk ve hastalandı. Böyle giderse ölecek eve almama ailem izin vermiypr ne yapacağımı bilmiyprum. En azından kendine gelene kadar biri sahiplense kafi. Soğuk olmasa ben büyüyene kadar binanın içinde bakardı m. Ama olmuyor çok üzülüyprum onun için elimden bşey gelmediği için bu sayfaya üye oldum.

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.