İstemeyerekte Olsa Yuva Arıyoruz, İstanbul

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Erkek
Adı
CHOCOLATE
Konum
/ İstanbul
Pet Türü
Köpek
Irk
Minyatür Pinscher
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
14-02-2017
Yaş
Yaşlı ( 7 yaşından büyük)
Açıklama
Doğduğundan beri bizimle yaşayan biricik oğlumuzu sahiplendirmek zorundayız. Yeni doğan bebeğimizi aşırı derecede kıskandığı için en az bizim kadar iyi bakabilecek bir aile arıyoruz. 18 aydır beraber yaşayabilmeleri için uğraşıyoruz ancak bir türlü başaramadık. Bebeğimiz iyice ayaklandı ve sürekli olarak Çaklıt ı tutmak istiyor ancak biraz asabi olduğu ve canı yandığında saldırganlaştığı ve ısırdığı için yaklaştıramıyoruz. Artık ne yapacağımızı bilemez duruma geldik oğlumuz 11 yaşında safkan 0 numara minyatür pincher, 3-4 kg civarında ev eşyalarına hiç zarar vermez ırkının karakteristik özelliklerinden dolayı biraz asabi ve kıskanç ama son derece enerjik ve sevgi doludur. Miniature Pinscher zor bir ırktır. İlk defa köpek sahibi olacaklara kesinlikle vermeyeceğiz. Ama alacak kişinin bahçeli bir evi olursa ve ona gerçekten sevgisini verebilecek birisi olursa o zaman verebiliriz. Herhangi bir ücret vs istemiyoruz tek istediğimiz mutlu olabileceği bir yuva gerekirse veteriner mama her türlü masrafınıda karşılayabiliriz yeterki mutlu olsun :( NOT: Bir yakınımıza yaklaşık bir ay kadar emanet ettik ancak yeni ev olduğundan her yere koku bırakmak için çiş sorunu oluştu sağolsun uzun süre gayret etmesine rağmen chocolate ın asabiyetinden dolayı üzerinde otorite kuramadı. Almak isteyen kişi lütfen ısırması çiş sorunu vb tüm sorunları göze alarak arasın.

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.