Detaylar

İstinye'De Spıtz Köpek, İstanbul

Bu minik genç kızı kışın sokakta görmüştüm ilan vermiştim ama sonradan ortadan kaybolmuştu, çok üzülmüştüm, kendisini bugün İstinye Tershane durağında gördüm, beni nasıl hatırladı inanamazsınız, zavallım minik bedeniyle bütün kışı sokakta geçirmiş, kafasını kucağıma koydu ve üzgün üzgün baktı. Kendisi ırkından dolayı küçük ile orta boy arası bir köpek, yere yakın yani biraz bodur ve çok sevimli. Çok kibar, neşeli ve her söyleneni anlıyor, sola geç deyince sola geçti o kadar yani.. Boyu kısa olduğundan arabaları zor görüyor, bir kedi gibi de aşırı hızlı değil o yüzden bugün 2 kez karşıdan karşıya geçerken çiğneniyordu, o sırada kalbim yerinden çıkacaktı, bu yüzden ölmeden acilen sahiplenilmeli. Kedilerle nasıl anlaşır bilmiyorum ama sakin bir köpek, diğer büyük köpeklerle çok iyi anlaşıyor, çocuklarla çok iyi geçinir, hareketli de, çok iyi bir yürüyüş dostu olacaktır, zaten ufak tefek, tilkiden güzel, bol tüylü harika bir kuyruğu var. Küçücük ince suratıyla inanılmaz kibar, yüzü bir minyatür pincher gibi, ufacık. Lütfen petshopa gideceğinize bu köpeği evinize alın, ayrıca çok yemeyen ekonomik bir köpek ama kucakta taşınmaz, bir arabanız olmalı. Sadece İstanbul içine, 25 yaş üzerine verilecek, gelirken lütfen kayışlı uzun tasmanız ve arabanızla gelin. Köpek ücretsizdir, aşılı ve kısırlaştırılmıştır, asla kargoyla göndermiyoruz, takibi yapılacaktır.

Sahiplendiren

Açıklama

PETBUL İlan No: 58851
PETBUL'a Eklendiği Tarih: 10-05-2015 saat 02:52
İletişim
Herhangi bir ücret talep edilmesi yasaktir. Eger böyle bir durum ile karsilasirsaniz Lütfen bize bildirin

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin

İletişim Bilgileri: Özgü✱✱✱✱✱✱✱✱✱✱ (İletişim bilgileri için tıklayınız)
Kurallar
 • ÜCRETSİZDİR!
  Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

 • BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!
  - İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.
  - Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

 • PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!
  Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

 • YAPTIRIM!
  Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.


Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Gelen Cevaplar
10 Mayıs 2015 19:18
tawsi

Bu küçük dosta yuvasını açacak yok mu???

Alıntı Yaparak Cevapla  Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

31 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar