Kızıma çok sevileceği bir yuva arıyorum. ANKARA VEYA SAMSUN

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Dişi
Murphy
Konum
Çankaya / Ankara
Pet Türü
Köpek
Irk
Sokö (Sokak Köpeği)
İkincil Irk (varsa)
Renk
Kahverengi-Beyaz
Pet Chip No
Tarih
24-10-2020
Yaş
Yavru (6 aydan küçük)
Açıklama
Canım kızıma çok sevileceği yeni yuvasını arıyorum. Şu an bahçeli bir evde bakıyorum fakat yakın zamanda Ankara'da bir apartman dairesine taşınacağım bu yüzden bahçeli veya büyük bir evi olan birine sahiplendirmeyi düşünüyorum. Kesinlikle ama kesinlikle bir yere bağlanıp bırakılmayacak.Büyük ırk ve enerjisi yüksek bir çocuk olduğu için bahçeli ev tercihimdir. Şu an 3.5 aylık. Otur-yat-bekle gibi komutları biliyor, bırak komutunun üstünde hala çalışıyoruz.Arabayla rahat seyahat edebiliyor. Henüz çok küçük olduğu için ısırma sorunu yaşıyoruz ama eskiye göre daha iyi. Takip ve sözleşme şartı ile sahiplendireceğim. Ankara veya Samsun'a sahiplendirebilirim.

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.