Küçük orta boy kıza yuva

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Dişi
Konum
Çankaya / Ankara
Pet Türü
Köpek
Irk
Sokö (Sokak Köpeği)
İkincil Irk (varsa)
Renk
Sarı/siyah/beyaz
Pet Chip No
Tarih
12-11-2020
Yaş
Yavru (6 aydan küçük)
Açıklama
Bu güzel kızla çok yakın zamanda tanıştık. Kendisi bir mezarlıkta bulundu, ilk aşıları yapıldı. 5 aylık ve çok sağlıklı. Dişleri tamamen yenilendi daha fazla büyümeyecek. Şu anda evimde fakat hasta bir kedim var ve psikolojisi iyi durumda değil o yüzden bu güzel kızı sahiplendirmek durumundayım. Kendisi hem çok akıllı hem de çok uslu. Tuvalet eğitimi var kesinlikle eve tuvaletini yapmaz. Havlama huyu hiç yok, panik olursa da başını okşadığınız anda odağını size çevirip her şeyi unutur. Kedilerle de başka köpeklerle de çok iyi anlaşır. Güvenebileceğim birisine sahiplendirmek istiyorum. Whatsapp'tan ulaşırsanız hızlı dönüş yaparım.

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.