Otobanda Perişan Halde Bulunan Chow Chow Yuva Arıyor..., İstanbul

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Erkek
chow chow
Konum
/ İstanbul
Pet Türü
Köpek
Irk
Chow Chow (çin Aslanı)
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
16-04-2012
Yaş
Yetişkin (2-7 yaş)
Açıklama
Kemerburgaz otobanında, ekiplerce diğer köpeklerin saldırısına uğrarken, çamurla...ra batmış şekilde bulundu... İyi ki İBB ekipleri o anda, oradan geçiyordu; yoksa bu can bölgedeki köpek sürüsü tarafından ciddi şekilde zarar görecekti... RM\'ye getirildiğinde boynunda diş darbeleri vardı.. Toparladı, kısırlaştı ve RM\'deki günleri dolmak üzere.. O otobana yolu nasıl düştü bilemiyorum ama bundan sonrası için onu hak eden bir yuvası olmasını diliyorum.. Erkek, tam yaşına bakamadım ama genç, insanlara karşı şuan biraz temkinli yaklaşıyor, köpeklerle sorunu yok.. İletişim için: 0549 748 19 08 / 0535 327 99 05 / [email protected] Yer: İstanbul / Avrupa yakası

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.