Sevgi yumağı kızımıza sevgi dolu bir yuva arıyoruz

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Dişi
Adı
İpek
Konum
Yenimahalle / Ankara
Pet Türü
Kedi
Irk
İkincil Irk (varsa)
Renk
Siyah-Kahverengi
Pet Chip No
Tarih
03-08-2020
Yaş
Yavru (6 aydan küçük)
Açıklama
İpek 4 aylık sevgi dolu bir kedi. Doğduğundan beri bizimle, çok uysal ve çok akıllı. Kendisini sevdirmekten, insanlarla temas halinde olmaktan, kucakta uyumaktan çok hoşlanır. Miyavlayarak ilgi çekip kendini sevdirme huyu vardır :) İç ve dış parazit uygulamaları yapıldı. Kum eğitimi var, kuru mama yiyor. Sevgi dolu bir kalıcı yuva arıyoruz :)

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.