Yavru kedim Zeytin'e kalıcı yuva arıyoruz

Sahiplendiren
Kişisel
Cinsiyet
Erkek
Adı
Zeytin
Konum
Buca / İzmir
Pet Türü
Kedi
Irk
İkincil Irk (varsa)
Renk
siyah beyaz
Pet Chip No
Tarih
03-08-2020
Yaş
Yavru (6 aydan küçük)
Açıklama
Bir günlükken ormanda terk edilmiş olarak bulduğum kedim 4 aylık oldu. Evdeki durumumuz daha fazla bakmamıza müsait değil maalesef. Gayet sağlıklıdır aşıları vardır. Tuvalet eğitimi tamdır kum kabından başka yere yapmaz. Tırnaklarını kestirmeye alışıktır sorun çıkarmaz. Oyun oynamayı sever, evdeki hiçbir yeri tırmalamaz. Kucakta uyumaya bayılır. Erkek olmasına rağmen kafası ve vücudu küçük. Gözleri yeşil. Mama kapları, kum kabı, kumu, taşıma çantası, özel tırnak makası hepsini kedimle birlikte vereceğim hiçbir şey satın almanıza gerek kalmayacak.

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.