Sahiplendirme İlanları

Abyssinian Kedi Sahiplenme

Habeş kedisi kendine has görünümüyle dikkatleri üzerine çeken kedi cinslerinden birisidir. Habeş kedisi sahiplenme için oldukça tercih edilen kedilerdir. Bu kedilerin Eski Mısır’da yaşamış olan kedilerin günümüzdeki torunları oldukları düşünülür. Araştırmacılar Abyssinian kedisinin bilinen en eski evcil kedi cinslerinden bir olduğunu ifade etmektedir.

Yavru Abyssinian Kedi Sahiplenme

Habeş kedisi sahiplenme için ilk akla gelen kedi cinslerinden biridir. Ancak bu kediler ülkemizde çok fazla yaygın değildir. Bu nedenle her yerde Habeş kedisi yetiştiren ve satan bulmak zordur.

Sitemiz sayesinde kedi sahiplenmek oldukça kolaydır. Şu anda sahiplenilmeyi bekleyen 5 Habeş kedisi mevcuttur. Yuva arayan kediler arasında her yaş grubundan Abyssinian bulunur. Hemen ilanlara göz atarak aradığınız yavru kediyi kolayca bulabilirsiniz.

Ücretsiz Habeş Kedisi Sahiplenme

Habeş kedilerinin hem fiziksel hem de karakter özelliklerinden dolayı Abyssinian kedi sahiplenme ve sahiplendirme herkesin rağbet gösterdiği bir durumdur. Rağbet çok olduğu için satın alınmak istendiğinde bu kedilere yüksek değerler biçilir.

Satın almadan da bu kedilere sahip olmak mümkündür. Yapılması gereken tek şey yuva arayan Habeş kedilerinden birisini seçmektir. Satın almak yerine sitemizde ücretsiz Habeş kedisi sahiplenme ilanı oluşturulmuş kedilerden birisini sahiplenebilirsiniz. Yuva arayan bir miniğe yardım etmenin en kolay yolu sahiplenmekte geçmektedir. Hemen ilanları inceleyerek kedinizi seçip, sonra da kedi isimleri arasından en çok yakışacak ismi belirleyebilirsiniz.