Sahiplendirme İlanları

Akbaş Sahiplenme

Akbaş ülkemize özgü yerli köpek ırklarından birisidir. Akbaş sahiplenme hayvancılıkla uğraşan kişiler tarafından çok tercih edilir. Çünkü sürü koruma konusunda Akbaşlar çok iyilerdir. Sürü koruma konusunda o kadar ünlenmişlerdir ki artık Amerika’daki birçok çiftlikte özellikle Akbaş köpekler yetiştirilmektedir.

Yavru Akbaş Sahiplenme

Yavru Akbaşlar bembeyaz tüyleri, sevecen halleriyle insanın içine neşe katarlar. Oyun oynamayı seven minik yavrular, henüz yavruyken bile etrafa karşı dikkatlidirler. Eğer bir Akbaş sahiplenip onu çoban köpeği olarak yetiştirmek istiyorsanız yavru Akbaş sahiplenme tam size göre olabilir.

Ücretsiz Akbaş Sahiplendirme

Akbaş ülkemize özgü bir ırk olmasına rağmen bu köpekler Türkiye’nin her yerinde yetişmezler. Sitemizde bulunan ücretsiz Akbaş sahiplendirme ilanları sayesinde her nerede olursanız olun aradığınız köpeği kolayca bulabilirsiniz. Her cinsiyet, yaş ve özellikte Akbaş’ı görüntüleyip seçtiğiniz bir tanesini hemen sahiplenebilirsiniz. Ardından köpek isimleri içerisinden Akbaş’ınıza yakışacak bir tane seçmeyi ihmal etmemelisiniz.

Sponsorsponsor