Sahiplendirme İlanları

Alman Çoban Köpeği Sahiplenme

Alman çoban köpeği sahiplenme büyük ve atletik bir köpeği olmasını isteyen herkesin hayalidir. Oldukça yetenekli oldukları için bu köpekler farklı görevlerde insanlara yardımcı olurlar. Sadece fiziksel yapılarıyla değil zekalarıyla da diğer köpek ırkları arasından fark yaratırlar.

Ülkemizde Alman kurdu olarak da bilinen bu köpekler koruma işleri için birebirdir. Bahçeli eviniz varsa hem kendinizi güvende hissetmek hem de bir köpeğin bakımını üstlenmek isterseniz Alman çoban köpeği sahiplenme üzerinde ciddi ciddi düşünmelisiniz. Bu köpek yalnızca bahçeli evlerde değil apartman dairlerinde de bakılabilir. Apartmanda bakacak olanlar egzersiz ihtiyacını karşılamak için sık sık dışarı çıkarmayı ihmal etmemelidir.

Sahiplenmek istediğiniz köpeğin ihtiyaçlarını karşılayabileceğinizi düşünüyorsanız Alman kurdu sahiplenme ilanları arasından güzel bir dost seçebilir ve yeni hayatınıza merhaba diyebilirsiniz. Alman kurtları hayal bile edilemeyecek zekalarıyla sahiplerini, ev arkadaşlarını büyüleyebilirler. 

Yavru Alman Çoban Köpeği Sahiplenme

Alman çoban köpeği çok zeki ve becerikli bir cins olduğu için yavru Alman çoban köpeği sahiplenme çok popülerdir. Birçok kişi yavruyken bu köpekleri sahiplenerek onları eğitirler. Kolayca eğitilebilen yapıları sayesinde verilen her görevi ustaca yerine getirirler.

Siz de yavru Alman çoban köpeği sahiplenmek istiyorsanız sitemizde bulunan 49 Alman sahiplenme ilanını inceleyip aradığınız köpeği hemen bulabilirsiniz. Aradığınızı bulduktan sonra yapmanız gereken tek şey bir an önce minik köpeği eve getirerek ev halkıyla tanıştırmak olmalıdır.

Yeni ev sahipleriyle tanışan Alman kurdu yavrusu sahiplenme açısından neredeyse her adımı bitirmiş demektir. Geriye sahiplenme sürecinden de zevkli ve eğlenceli detaylar kalıyor. Yavru bir kurt köpeği sahiplendiğinizde ona bir isim vermeniz gerekecek. Kafanızda bir isim yoksa Köpek İsimleri arasından en uygun olanı seçmek isteyebilirsiniz.

Ücretsiz Alman Çoban Köpeği Sahiplendirme

Elinizde olmayan nedenlerden dolayı çoban köpeğinizden ayrılmak zorunda kalmış olabilirsiniz. Dostunuzu, ev arkadaşınızı, bir canlıyı para karşılığı satmak, sokağa atmak yerine Petarkadaş aracılığıyla sen az sizin kadar ona değer verecek hayvan severlerle buluşturabilirsiniz. Sahiplendirme işlemleri ve sonrasında herhangi bir ödeme yapmanıza gerek kalmayacak.

Çeşitli sebeplerden dolayı artık köpeğine bakamayacak olanlar, yeni doğan yavruların bakımı için durumu müsait olmayanlar, sokakta dışarıya salınmış bir köpek bulanlar hemen sitemizde ücretsiz sahiplendirme ilanı açmaktadır. Böylece satın almak yerine ücretsiz Alman çoban köpeği sahiplendirme mümkündür. Hemen şimdi ilanlarımızı inceleyerek aradığınız köpeği bulabilirsiniz.

Ücretsiz Alman Kurdu Sahiplenme Masrafları

Alman çoban köpeği koruma, narkotik, asker köpeği gibi çeşitli görevleri çok iyi şekilde yerine getirdiğinden bu köpekleri satın almak oldukça külfetlidir. Alman kurdu sahibi olmak için binlerce lira ödemek yerine ücretsiz sahiplenmeyi tercih edebilirsiniz. Bu sayede hem maddi olarak daha az zorlanırsınız hem de köpeklerin para karşılığı satılmasına engel olmuş olursunuz.

Alman kurdu sahiplenmenin ve sahiplendirmenin tamamen ücretsiz olduğunu söylemiştik ama evinizde size muhtaç bir canlıyla yaşamak ne yazık ki bazı masrafları yanında getirecektir. Köpeğinizin sağlığı ve rahatı için biraz harcama yapmak zorunda kalabilirsiniz. İleride daha büyük sorun yaşamamak için sahiplenmeyi düşündüğünüz köpeğin ne gibi ihtiyaçları olacağına önceden bakıp kararınızı maddi durumunuza göre vermelisiniz. 

Sponsorsponsor