Sahiplendirme İlanları

Ankara Kedisi Sahiplenme

Türkiye’ye özgü olan Anakara kedisi, Angora adıyla tüm dünyaya yayılmıştır. Ankara kedisi sahiplenme birçok kediseverin hayalidir. Ankara kedisi uzun tüyleriyle adından söz ettiren bir cinstir. Sevgisini gösteren herkesle iyi anlaşabilirler. Apartman dairesinde bakıldıklarında sorun çıkarmadan yaşarlar.

Yavru Ankara Kedisi Sahiplenme

Ankara kedisinin bilinen en eski ev kedilerindendir. Adeta sevgi yumağı olan bu kediler evdeki herkesle iyi anlaşabilmektedirler. Genetik yapıları çok fazla değişikliğe uğramamıştır. Türkiye’nin orijinal hazinelerinden bir tanesidir.

Yavru kedi bakımı ekstra özen, zaman ve masraf gerektiren bir durumdur. Her ayrıntısı iyice düşünüldükten sonra yavru kedi sahiplenme kararı alınmalıdır. Eğer her şeyi gözden geçirip kendinizden emin olduysanız yavru Ankara kedisi sahiplenme sizin için doğru bir karar olacaktır.

Ücretsiz Ankara Kedisi Sahiplendirme

Artık patili dostuna bakamayacak olan kişiler onları yeni yuvalara sahiplendirmek isterler. Halihazırda bir kedi sahibi olmak isteyen kişiler, yuva arayışındaki dostlarımızdan birine kucak açarak mağdur olmasına engel olabilmektedir.

Ücretsiz Ankara kedisi sahiplendirme ilanları aracılığıyla sitemizde şu ana kadar 3487 Ankara kedisi sahiplendirilmiştir. Eğer bir kediniz olsun istiyorsanız satın almak yerine hala yuva arayan 30 Ankara kedisinden birisini seçebilirsiniz.