Sahiplendirme İlanları

Beagle Sahiplenme

Beagle sahiplenme için en çok tercih edilen köpek ırklarından birisidir. Küçük yapılı olan bu tazıların avcılık yetenekleri çok gelişmiştir. Daima etraflarını gözlemleyen bu köpekler birlikte yaşadıkları insanlara karşı çok sadıklardır.

Bahçede bakım için en uygun cinslerden birisi olan Beagle, gerekli egzersiz imkanı tanındığında apartmanda yaşamaya uygundur. İtaat seviyesi çok yüksek olan bu köpekler, bazen kural tanımaz olabilirler.

Ücretsiz Beagle Sahiplenme

Beagle havlamayı seven, enerjik, atik, hareketli, rengarenk karaktere sahip köpeklerdir. Çok uzun tüyleri yoktur ve orta düzeyde tüy dökerler. Çok tüy dökmediklerinden birkaç haftada bir taranmaları kendilerini iyi hissetmeleri için yeterli olacaktır.

Eğer Beagle sahibi olma hayaliniz varsa sitemizde bulunan ücretsiz Beagle sahiplenme ilanlarıyla bunu gerçekleştirebilirsiniz. Şu anda X Beagle köpek sahiplenme ilanı bulunmaktadır. İlanlardan seçeceğiniz bir dostumuzun hayatını kurtarabilirsiniz.

Yavru Beagle Sahiplendirme

Beagle eğlenceli tavırlarıyla ailenin bir parçası olur. Çocuklarla çok iyi anlaşan bu köpekler, onlarla oyun oynamaya bayılır. Yarıca diğer evcil hayvanlarla da oldukça iyi anlaşmaktadırlar. Kısacası bir Beagle sahiplendiğinizde uyum sorunuyla karşılaşmazsınız.

Bir Beagle’ı kendinize has eğitmek istiyorsanız yavruyken sahiplenmeniz daha iyi olacaktır. Yetişkin Beagle köpekler eski alışkanlıklarından kolay kolay vazgeçemeyebilirler. Sitemizde bulunan ilanlar aracılığıyla yavru Beagle sahiplendirme yapılmaktadır. Beagle sahiplenme düşünüyorsanız bu ilanları incelemeniz yeterli olur. 

Sponsorsponsor