Sahiplendirme İlanları

Belçika Malinois Sahiplenme

Akıllı, korumacı, sadık bir köpeğiniz olsun istiyorsanız Belçika Malinois sahiplenme tam size göredir. Çok çalışkan olan bu köpekler ailenize yeni bir enerji getirilebilir. Belçika Malinois genellikle koruma, polis köpeği olarak yetiştirilseler de bireysel bakım için de gayet uygunlardır.

Köpek sahiplenmeye kalkışmadan önce ırk özellikleri hakkında yeterince bilgi sahibi olmak çok önemlidir. Belçika Malinois özellikleri incelenmeden bu köpekler sahiplenilmemelidir. Özel bir ırk olduğu için ihtiyaçlarını bilmek köpeğin mutlu yaşaması açısından önemlidir.

Yavru Belçika Malinois Sahiplenme

Belçika kurdu dünyanın en iyi görev köpeklerinden birisi olduğu için yavru Belçika Malinois sahiplenme çok rağbet görür. Bu köpekler Beyaz Saray’dan istihbarat ekiplerine kadar pek çok özel birime göre yetiştirilir. Hatta öyle ki gece görüş gözlüğüyle devriye gezebilen üyeleri bile vardır.

Birden çok yavrusu olan kişiler, yavrularına hepsiyle yeterince ilgilenemeyeceklerini düşündüklerinde onları sahiplendirmek isterler. Binlerce lira ödeyip Belçika Malinois yavrusu satın almak yerine, yuvaya ihtiyacı olan bir tane sahiplenebilirsiniz.

Belçika Kurdu Sahiplenme

Belçika kurdu özel görevlerdeki başarısıyla dünyaca ünlü hele gelmiş bir köpek ırkıdır. Oldukça zeki olan bu hayvanlar eğitime tabi tutulduğunda diğer köpek cinslerinden çok daha hızlı şekilde öğrenirler. Bu nedenle askeri ve güvenlik güçlerinin en sadık eşlikçileridir.

Belçika kurdu sahiplenme yalnızca güvenlik güçleri tarafından yapılmaz, bu hayvana meraklı olan severleri de sahiplenirler. Siz de bir Belçika kurdunun hayalini kuruyorsanız, sitemiz aracılığıyla hayalinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Bugüne kadar sitemizde yer alan ilanlar sayesinde 118 tüylü dostumuz yeni yuvasına kavuşmuştur.

Ücretsiz Belçika Malinois Sahiplendirme

Belçika Malinois çok özel bir cins olduğu için satın alınmak istendiğinde binlerce lira ödenmesi gerekir. Satın almayıp sahiplenmeyi düşündüğünüzde ücretsiz Belçika Malinois sahiplendirme ilanlarından aradığınız köpeği bulabilirsiniz. İlanlar arasından asil ve zeki bir Belçika kurdu seçip hemen sahiplenmek için başvurabilirsiniz.

Sevimli dostunuzu sahiplendikten sonra onunla çok güzel günler geçireceğinize eminiz. Ona uygun köpek isimleri bulup uygun bir tane vermelisiniz. Siz her ihtiyacında onun yanında olursanız, köpeğiniz de her ana sevgisiyle sizin yanınızda olacaktır.

Sponsorsponsor