Sahiplendirme İlanları

Bombay Kedisi Sahiplenme

Minik panterler gibi göründükleri için Bombay kedi sahiplenme oldukça popülerdir. Birçok kişi siyah pürüzsüz görünüme sahip kürklü bu kedilerin aileden birisi olmasını ister. Bu kediler Birman ve American Shorthair cinslerinin melezlenmesi sonucunda ortaya çıkmışlardır.

Yavru Bombay Kedi Sahiplenme

Bombay kedileri doğdukları andan itibaren oldukça havalıdırlar. Mini panter lakabı takılmış olan bu kediler, parlak tüyleri ile herkesi kendilerine hayran bırakırlar. Göz renkleri mavi, bakır ve altın renklerinde olabilir. Siyah tüylerin arasında gözleri adeta parlar.

Çocuklarla iyi anlaşıp oyuncu olduklarından yavru Bombay kedi sahiplenme doğru karar olabilir. Sitemizde bulunan kedi sahiplenme ilanları aracılığıyla hayallerini kurduğunuz kediye kolayca kavuşabilirsiniz. Şu ana kadar 2465 kedi sahiplendirme ilanlarıyla sayesinde sıcak yuvasına kavuşmuştur. Siz de sahiplenerek bir canı daha özlemini çektiği sıcak aileye kavuşturabilirsiniz.

Ücretsiz Bombay Kedisi Sahiplendirme

Bombay kedisi bir diğer adıyla Siyah Birman, nadir ve çekici bir görünüme sahip olduğundan herkesin sahiplenmek isteyeceği kedilerdir. Özel olarak üretildiklerinden satın alınmak istendiğinde yüksek miktarda ödeme yapılması gerekebilir.

Oysaki sitemizde herhangi bir ödeme yapmadan ücretsiz bir şekilde Bombay kedisi sahiplenebilirsiniz. Yaşam koşullarının değişmesi, maddi sıkıntılar, bakma isteğini kaybetme gibi nedenlerden dolayı birçok kişi kedisini yeni bir aileye sahiplendirmek istemektedir. Ücretsiz Bombay kedisi sahiplendirme ilanlarını inceleyip istediğiniz kediyi hemen bulabilirsiniz. İleride bir sürü minik Bombay yavrunu olsun istiyorsanız kedi eş ilanları açıp kedinize en uygun eşi seçebilirsiniz.

Sponsorsponsor