Sahiplendirme İlanları

Border Collie Sahiplenme

Border Collie çoban köpeği olarak ünlenmiş köpek cinsidir. İngiltere ve İskoçya çiftliklerinden eksik olmayan bu köpekler günümüzde dünyanın pek çok yerine yayılmıştır. Ülkemizde de Border Collie sahiplenme oldukça popülerdir. Çoban köpeği olarak kullanılmasalar da bekçilik ve bahçede bakım için çok tercih edilirler.

Yavru Border Collie Sahiplenme

Border Colli enerji seviyesi yüksek, hareketli, neşe dolu, sevecen bir cinstir. İnsanlarla iyi anlaşırlar. Ancak diğer hayvanlarla ve yabancılarla biraz mesafelidirler. Oldukça itaatkar köpeklerdir ve sahiplerinin her dediğini dinlemeye çalışırlar.

Bahçeli evi olan herkes yavru Border Collie sahiplenme fikrine sıcak bakabilir. Apartman yaşamına uygun olmayan bu köpekler bahçeli evlerde yetiştirilmelidir. Yavruluk döneminden itibaren dışarıda koşup oynamak, vakit geçirmek isteyeceklerdir.

Border Collie Sahiplendirme

Sitemizde aktif olarak  33 Border Colli sahiplendirme ilanı bulunmaktadır. Border Collie köpeği olmasını isteyenler ilanları inceleyerek aradığı köpeği kolayca bulabilirler. Yeni bir yuvaya ihtiyacı olan tüylü dostlarımızı ücretsiz olarak sahiplenerek zor durumda kalmalarını önleyebilirsiniz.

Sponsorsponsor