Sahiplendirme İlanları

Boxer Sahiplenme

Büyük ve güçlü bir köpeğiniz olsun istiyorsanız Boxer sahiplenme için tercih edebileceğiniz en uygun ırklardandır. Köpek ırkları arasında bekçi köpeği olarak öne çıkarlar. Hem cesur hem de zeki hayvanlardır. Bir Boxer sahibiyseniz kendinizi daima güvede hissedebilirsiniz.

Yavru Boxer Köpek Sahiplenme

Bazı kişiler yetişkin bir Boxer köpek gördüğünde çekinse de hiç kimse yavru Boxer’ın sevimliliğine dayanamaz. Çok sevimli olan yavru Boxer köpek sahibinin eşinden ayrılmayıp her an oyun bekler. Hem bahçe hem de apartmanda yaşayabilen bu köpekler, sahiplerine sıkı sıkıya bağlanır.

Bakımını yapabileceğini düşünen herkes yavru Boxer köpek sahiplenme fikrini düşünebilir. Yavruyken iyi bir şekilde sosyalleştirildiklerinde agresif tavırlar sergilemezler. Yalnızlığınızı sonlandırmak istiyorsanız aradığınız dostluğu bir Boxer köpekte bulabilirsiniz.

Ücretsiz Boxer Sahiplendirme

Boxer bekçilik amacıyla kullanılabilen bir cins olduğundan bu köpekler yüksek fiyatlara satılır. Oysaki ücretsiz Boxer sahiplendirme yapmak isteyen birçok kişi vardır. Artık köpeğine bakamayacak olanlar, köpek çiftleştirme sonucunda doğan yavrularını vermek isteyenler sitemizde ücretsiz sahiplendirme ilanları açarlar.

Ücretsiz Boxer sahiplendirme ilanlarını inceleyerek hayalini kurduğunuz köpeğe kavuşabilirsiniz. Yeni bir yuvaya ihtiyacı olan köpek, sizden gördüğü ilgi sonucunda size sıkı sıkıya bağlanacaktır. Hemen vakit kaybetmeden bir Boxer sahiplenmelisiniz.

Sponsorsponsor