Sahiplendirme İlanları

Chihuahua Sahiplenme

Chihuahua küçük köpek ırkları arasında en popülerlerden birisidir. Chihuahua sahiplenme bu köpeklerin üstün dostluk yeteneklerinden dolayı çokça tercih edilir. Dünyanın en küçük cinslerinden birisi olmalarına rağmen kocaman sevgi dolu bir kalbe sahiptirler.

Bu köpeklerin dünya çapında üne kavuşmamalarının en önemli nedeni boylarıdır. Doğduktan sonra pek fazla kilo almazlar ve boyları çok az uzar. Diğer köpek ırklarının yanında minicik kalırlar. Birlikte yaşam için en uygun cinslerden biri olduğu için Şivava sahiplenmeyi düşünen birçok kişi vardır.

Yavru Chihuahua Sahiplenme Ücretsiz

Yavru Chihuahua adeta özenle bakılması gereken minik bebeklerdir. Yavruyken 1 kilodan az ve 10 cm’den daha kısa yükseklikte olurlar. Ayaklanır ayaklanmaz meraklı bir şekilde oyunculuğa başlarlar. Sahiplerine bağlanmaları kolaydır.

Chihuahua köpek fiyatları binlerce lirayı bulmaktadır. Bir Chihuahua’sı olsun isteyenler binlerce lira ödemek yerine ücretsiz bir şekilde sahiplenebilirler. Sitemizde yer alan ücretsiz Chihuahua sahiplenme ilanları arasından yeni yuva arayan biri kolayca seçilebilir.

Ücretsiz Chihuahua Sahiplendirme

Chihuahua evde bakım için en uygun köpek ırklarının başında gelir. Bu minik dostlara köpek isimleri arasından en minnoş olan isimler genelde tercih edilir. Yakın bağ kurmayı severler ve dost canlısıdırlar. Bu sayede sahipleriyle çok iyi anlaşırlar.

Bazı Chihuahua’lar sahiplerinin çeşitli sebepleri dolayısıyla yeni bir yuvaya ihtiyaç duyar. Minik dostunu sıcak, ömürlük bir yuvaya kavuşturmak isteyenler sitemiz üzerinden ücretsiz Chihuahua sahiplendirme ilanı vermektedir. Ücretsiz sahiplendirme ilanları sayesinde şu ana kadar 365 köpek kendine yeni bir yuva bulmuştur.

Sponsorsponsor