Sahiplendirme İlanları

Chinchilla Kedi Sahiplenme

Şaşkın bakışlarıyla Chinchilla kedi sahiplenme için en fazla tercih edilen cinslerden birisidir. Sahibine çok bağlanan Chinchilla’lar, evde yalnız kalmaktan hoşlanmazlar. En mutlu oldukları anlar sahipleriyle vakit geçirdikleri anlardır.

Çocuklu aileler için de oldukça uygun olan bu ırk kolay eğitilebilmektedir. Bu nedenle ev kurallarına hemen uyum sağlayabilirler. Tuvalet eğitimi, uyku düzeni, beslenme düzenine ayak uydurmakta zorlanmazlar.

Ücretsiz Chinchilla Kedi Sahiplenme

Chinchilla kedisi sahiplenilmek üzere en fazla rağbet gören kedilerdendir. Bu kedileri çeşitli yerlerden satın almak binlerce lira ödemeye gerek duyulabilir. Oysaki ücretsiz Chinchillla kedi sahiplenme ilanlarıyla yüzlerce patili dostumuz kendine uygun bir yuva aramaktadır.

Sitemizde ücretsiz kedi sahiplendirme ilanı verilerek binlerce minik dostumuz yeni yuvalarına kavuşturulmuştur. Hemen ilanları inceleyip size en uygun olan Chinchilla’yı seçebilirsiniz. Seçiminizi yaptıktan kedi isimleri arasından minik dostunuza bir tane beğenebilirsiniz.

Yavru Chinchilla Kedi Ücretsiz Sahiplendirme

Chinchilla kedileri iyi bakıldıkları sürece 13-15 yıl yaşayabilen uzun ömürlü kedilerdir. İlk olarak İran’da keşfedilen bu ırk artık tüm dünyada tanınır hale gelmiştir. Dünyanın her yerinde sevimli bir Chinchilla’ya rastlamak mümkündür.

Yvaru Chinchilla kedi ücretsiz sahiplendirme ile elde edilebilir. Kedisinin yeni doğan yavrularına bakamayacak olanlar, sokakta savunmasız bir yavru bulanlar sitemiz aracılığıyla yavrularını sahiplendirmektedirler. Ücretsiz sahiplendirme ilanlarına bakarak istediğiniz yavruyu sahiplenebilirsiniz.