Sahiplendirme İlanları

Chinchilla Kedi Sahiplenme

Şaşkın bakışlarıyla Chinchilla kedi sahiplenme için en fazla tercih edilen cinslerden birisidir. Sahibine çok bağlanan Chinchilla’lar, evde yalnız kalmaktan hoşlanmazlar. En mutlu oldukları anlar sahipleriyle vakit geçirdikleri anlardır. Tam da bu nedenle evden çalışan insanlar, işe gitmeyen insanlar tarafından sıkça tercih edilirler. Günün büyük bir bölümünde evde yalnız kalmaktan mutlu olmayacakları için boş evlerde olmalarına sıcak bakılmaz.

Çocuklu aileler için de oldukça uygun olan bu ırk kolay eğitilebilmektedir. Bu nedenle ev kurallarına hemen uyum sağlayabilirler. Tuvalet eğitimi, uyku düzeni, beslenme düzenine ayak uydurmakta zorlanmazlar. Tek istedikleri yanlarında ev arkadaşlarının olması ve birazcık ilgilenmeleridir. Geriye kalanlar yeni kedinize bırakıp, huzura kavuşabilirsiniz. Ev sahiplerinden fazla beklentileri yoktur.

Ücretsiz Chinchilla Kedi Sahiplenme

Chinchilla kedisi sahiplenilmek üzere en fazla rağbet gören kedilerdendir. Bu kedileri çeşitli yerlerden satın almak binlerce lira ödemeye gerek duyulabilir. Oysaki ücretsiz Chinchillla kedi sahiplenme ilanlarıyla yüzlerce patili dostumuz kendine uygun bir yuva aramaktadır.

Sitemizde ücretsiz kedi sahiplendirme ilanı verilerek binlerce minik dostumuz yeni yuvalarına kavuşturulmuştur. Hemen ilanları inceleyip size en uygun olan Chinchilla’yı seçebilirsiniz. Seçiminizi yaptıktan kedi isimleri arasından minik dostunuza bir tane beğenebilirsiniz.

Çinçila sahiplenme olarak da anılan, güzeller güzeli bir ırk olan Chinchilla kedileri sonradan karşılaşacağını masrafları hesaba katmazsak tamamen ücretsiz şekilde ilanlarımız arasından sahiplenilebilir. Bir kedinin bakımını karşılamak için maddi ve manevi olarak hazır olduğunuzu düşünüyorsanız başka bir sorun kalmamış demektir.

Yavru Chinchilla Kedi Ücretsiz Sahiplendirme

Chinchilla kedileri iyi bakıldıkları sürece 13-15 yıl yaşayabilen uzun ömürlü kedilerdir. İlk olarak İran’da keşfedilen bu ırk artık tüm dünyada tanınır hale gelmiştir. Dünyanın her yerinde sevimli bir Chinchilla’ya rastlamak mümkündür. Artık ilgilenemediğiniz, farklı nedenlerle sahiplendirmek zorunda kaldığınız Chinchilla kedinizi için ticari işlere prim vermek yerine ücretsiz sahiplendirme ilanı açarak, en az sizin kadar kedinizle ilgilenecek hayvan severlere ulaşabilirsiniz.

YavruChinchilla kedi ücretsiz sahiplendirme ile elde edilebilir. Kedisinin yeni doğan yavrularına bakamayacak olanlar, sokakta savunmasız bir yavru bulanlar sitemiz aracılığıyla yavrularını sahiplendirmektedirler. Ücretsiz sahiplendirme ilanlarına bakarak istediğiniz yavruyu sahiplenebilirsiniz.

Chinchilla yavruyken sahiplenildiğinde bir olgun kediye kapılarınızı açmaktan farklı sonuçlar doğurabilir. Yavru Chinchilla sadece sevimlilik ve tatlılık olarak değil, kolay eğitilmeleri ve isimlerini, ev arkadaşlarını en kısa sürede tanımalarıyla da bir adım öne çıkarlar.

Sponsorsponsor