Sahiplendirme İlanları

Chow Chow Sahiplenme

Nadir sayılan eski ırklardan birisi olan Chow Chow sahiplenme için rağbet gören popüler ırklardan birisidir. Büyük yapılı olmasına rağmen uysal bir karakteri olduğundan evde büyük köpek bakmak isteyenler için idealdir. Kafalarının etrafından yeleye benzer yapıda tüylenme olduğundan bu köpeklere Aslan köpeği de denir.

Evde kendi aslanınıza bakmak isterseniz bir Chow Chow sahiplenerek arzunuzu yerine getirebilirsiniz. Oldukça sevimli olan bu köpek cinsine köpek isimleri arasından ne seçilirse seçilsin yakışacaktır. Böyle bir köpekle yaşamanın heyecanı bambaşkadır.

Yavru Chow Chow Sahiplenme

Chow chow köpeklere yetişkin olduklarında uzun boylu ve kilolu olurlar. Birçok köpek ırkına göre çok daha yapılı görünümdedirler. Bu cinsin minicik hallerini görmek isteyenler yavru chow chow sahiplenme ile isteklerine ulaşabilirler. Evde tüm sempatisiyle dolaşan minicik bir Çin Aslanı’ndan daha fazla keyif verecek şey yoktur.

Chow Chow Çin kökenli nadir bir ırk olduğundan sahiplenilmek üzere her yerde bulunamazken sitemiz sayesinde bu durum geçmişte kalmıştır. Sitemizde bulunan ilanlar aracılığıyla istediğiniz cins ve özellikteki köpeği kolayca sahiplenebilirsiniz. Köpek sahiplenme hayaliniz varsa bu hayalinizi gerçekleştirmek bir tık kadar uzağınızda.

Ücretsiz Chow Chow Sahiplendirme

Mavi dilli Chow Chow’lar sahiplerine ve yaşadıkları eve bağlanan hayvanlardır. Bir Chow Chow sahiplendikten sonra ömrünüzün sonuna kadar ondan ayrılmak istemeyeceğinize eminiz. Size karşı duyduğu sevgi karşılıksız kalmayacak ve aranızda güçlü bir bağ oluşacaktır.

Ücretsiz Chow Chow sahiplendirme sitemizde yapılmaktadır. Bu zamana kadar 243 evcil hayvan sitemizdeki sahiplendirme ilanları aracılığıyla kendisine yeni bir yuva bulmuştur. Siz de hemen ilanları inceleyerek yuva arayan bir Chow Chow sahiplenebilirsiniz.

Sponsorsponsor