Sahiplendirme İlanları

Doberman Sahiplenme

Doberman sahiplenme, dev yapılı köpekleri seven birçok kişinin tutkusudur. Özellikle bekçilik ve koruma görevlerinde karşımıza çıkan bu köpekler, görev verildiğinde itinayla yerine getirirler. Zeki köpek ırkları arasıdna yer alan Dobermanlar verilen her komotu anlayabilecek zekaya sahiptirler. Herhangi bir konuyu kısa sürede öğrenebilen karaktere sahiptirler.

Yavru Doberman Sahiplenme

Dobermanlar dev köpeklerdir ancak onlarda yavruluk döneminde minicik ve savunmasız bir şekilde dünyaya gelirler. Savunmasız bir Doberman’ı büyütüp yetiştirmek isteğiniz baskın geldiğinden yavru doberman sahiplenmeyi isteyebilirsiniz.

Sitemizde bulunan 23 Doberman sahiplenme ilanını inceleyip aradığınız köpeği kolayca bulabilirsiniz. Artık bakamayacak durumda olan sahipleri ilanlar aracılığıyla tüylü dostlarımıza yeni yuva aramaktadır. Hemen kararınızı verip bir dostumuzun mağdur olmasının önüne geçebilirsiniz.

Ücretsiz Doberman Sahiplendirme

Dobermanlar sahiplerine itaat etme konusunda bir numaradır. Dışarıya karşı saldırgan ve agresif yapılı olsalar da sahiplerine çok iyi davranırlar. Apartman yaşamına çok uygun olmayan Doberman köpekler bahçeli bir evde daha mutlu olacaktır. Sık sık egzersiz yapabilmesi için dışarı çıkarılıyorsa apartmanda da sorunsuz yaşayabilirler.

Dobermanlar ünü tüm dünyaya yayılmış bir ırktır. Bu nedenle bu ırka rağbet oldukça yüksektir. Bir Doberman satın almak istiyorsanız yüzlerce hatta binlerce lira ödemeniz gerekir. Oysaki ücretsiz Doberman sahiplendirme ilanları aracılığıyla aradığınız köpeğe ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Sponsorsponsor