Sahiplendirme İlanları

Golden Retreiver Sahiplenme

Golden, köpek sahiplenme için en fazla tercih edilen ırklardan birisidir. İnsanlarla çok iyi anlaşabildikleri için Golden Retreiver sahiplenme neredeyse her köpek severin hayalidir. Sarı, kahverengi tonlarında tüyleri, sevecen halleriyle Golden’lar kolayca aileden birisi olurlar. Hem bahçeli evlerde hem de apartman dairelerinde yaşayabilirler. Apartmanda bakılacaklarsa yeterli egzersiz imkanı tanınmalıdır.

Ücretsiz Golden Sahiplenme

Golden dünya çapındaki en popüler köpek ırklarından birisidir. Hem güzel, hem zeki, hem de bu kadar uyumlu bir ırk çok fazla olmadığı için Golden sahiplenme rağbet görmektedir. Ülkemizde sayıları oldukça fazla olan bu ırk sitemizde ücretsiz olarak sahiplendirilmektedir. Ücretsiz Golden sahiplenmeyi istiyorsanız sitemizde bulunan 51 aktif sahiplendirme ilanını inceleyebilirsiniz.

İlanlar arasından aradığınız can dostunu bulacağınıza eminiz. Satın almadan önce binlerce yeni yuva bekleyen dostumuzu göz atmalısınız. Aradığınız Golden Retreiver’i bulduktan sonra köpek isimleri arayışına başlayabilirsiniz.

Yavru Golden Retreiver Sahiplendirme

Golden Retreiver’lar çok şirin hayvanlardır. Sevgi dolu yapıları adeta insanın içini ısıtır. Eve ve aile bireylerine hemen ısınır ve kolayca uyum sağlarlar. Yavru bir köpek sahiplenmek düşünüyorsanız tercihiniz Golden Retreiver ırkından yana olabilir.

Kolay bakılabilir, sevecen, enerjik olması gibi birçok olumlu özelliğinden dolayı yavru Golden Retreiver sahiplendirme ilanlarına bakmak sizin için en doğru karar olacaktır. Artık köpeğinin bakımını üstlenemeyecek olan evcil hayvan sahipleri sitemizden ilan açarak dostlarına yeni yuva aramaktadırlar. Binlerce ilan arasından aradığınız özelliklerde bir Golden kesinlikli bulabilirsiniz.