Sahiplendirme İlanları

Golden Retreiver Sahiplenme

Golden köpek sahiplenme en fazla tercih edilen sahiplenme seçeneklerinden birisidir. İnsanlarla çok iyi anlaşabildikleri için Golden Retreiver sahiplenme neredeyse her köpek severin hayalidir. Sarı, kahverengi tonlarında tüyleri, sevecen halleriyle Golden’lar kolayca aileden birisi olurlar. Hem bahçeli evlerde hem de apartman dairelerinde yaşayabilirler. Apartmanda bakılacaklarsa yeterli egzersiz imkanı tanınmalıdır.

Bir köpekle yaşamanın en kolay yolu olan Golden sahiplenme ile insanlarla bile yaşayamakta zorluk çekeceğiniz dostluğu kazanabilirsiniz. Oyunculukları ve kolay uyum sağlamaları ile özellikle çocuklu aileler tarafından tercih edilen Goldenlar, neredeyse her yaşam alanında yaşayabilirler. Bir mahallede, bir apartmanda, köyde ve şehirde... 

Ücretsiz Golden Sahiplenme

Golden dünya çapındaki en popüler köpek ırklarından birisidir. Hem güzel, hem zeki, hem de bu kadar uyumlu bir ırk çok fazla olmadığı için Goldenlar sahiplenme ilanlarında rağbet görmektedir. Ülkemizde sayıları oldukça fazla olan bu ırk sitemizde ücretsiz olarak sahiplendirilmektedir. Ücretsiz Golden sahiplenmeyi istiyorsanız sitemizde bulunan 249 aktif sahiplendirme ilanını inceleyebilirsiniz.

Barınaktan golden sahiplenme veya Petarkadaş golden sahiplendirme ilanları sayesinde hayvanların para karşılığı satılmasına, ticarete dökülmesine engel olurken, yeni bir ev arayan dostlarımıza da ev sahipliği yapabilirsiniz. Birçok farklı nedenle hak ettikleri ilgiyi göremeyen sevimli arkadaşlarımızın sizin gibi hayvan severlere ihtiyaç duyduğunu unutmamalısınız.

Golden Retreiver ücretsiz sahiplendirme ilanları arasındaki Goldenlardan aradığınız Golden Retreiver’i bulduktan sonra köpek isimleri arayışına başlayabilirsiniz. Golden Retreiver sahiplenme sayesinde hayalinizdeki köpeğe en az emekle ulaşabilirken, köpeklerin ticarete alet edilmelerine de engel olabilirsiniz. 

Yavru Golden Retreiver Sahiplenme

Golden Retreiver’lar çok şirin hayvanlardır. Sevgi dolu yapıları adeta insanın içini ısıtır. Eve ve aile bireylerine hemen ısınır ve kolayca uyum sağlarlar. Golden sahiplendirme ilanı oluşturmanın ne kadar zor olduğunu tahmin bile edemezsiniz. Türlü nedenlerle bir ilan oluşturmak zorunda kalan hayvan severlerin yanında, dostlarının yavruları için ev arayan Petarkadaş kullanıcıları da vardır. Yavru bir köpek sahiplenmek düşünüyorsanız tercihiniz Golden Retreiver ırkından yana olabilir. 

Kolay bakılabilir, sevecen, enerjik olması gibi birçok olumlu özelliğinden dolayı yavru Golden Retreiver sahiplendirme ilanlarına bakmak sizin için en doğru karar olacaktır. Artık köpeğinin bakımını üstlenemeyecek olan evcil hayvan sahipleri sitemizden ilan açarak dostlarına yeni yuva aramaktadırlar. Binlerce ilan arasından aradığınız özelliklerde bir Golden kesinlikle bulabilirsiniz.

Golden yavru sahiplenme süreci düşündüğünden çok daha eğlenceli ve hareketli geçecektir. Yavruyken isimlerini hızlıca öğrenen ve neredeyse her eğitime zorlanmadan yanıt veren Goldenlar, tecrübesiz köpek severler için bile çok başarılı şekilde eğitilebilir ve beslenebilirler. Yavru Golden sahiplenme ilanları sayesinde aradığınız dostu hızlı, güvenli şekilde bulabilirsiniz. Aynı zamanda yavru golden sahiplenme size hayatınızı paylaşacağınız bir dost kazandıracaktır. 

Golden Sahiplendirme

Petbul kategorisi ne yazık ki sadece sahiplenme işlemleri için değil sahiplendirme ilanlarını oluşturmak için de kullanılmalıdır. Kimse evini paylaştığı, yıllarını ayırdığı can dostundan ayrılmak istemez ama birçok farklı nedenle sahiplendirme ilanlarını açmak zorunda kalabiliyorlar. Evladımız, kardeşimiz gibi gördüğümüz, adeta birlikte büyüdüğümüz Goldenları sahiplendirme fikrinin ne kadar zor olduğunu tahmin bile edemeyiz. 

Golden sahipleri maddi imkanlarının yetersizliği, evlerinin artık müsait olmaması, önemli sağlık sorunları gibi nedenlerle sevimli, candan arkadaşlarından ayrılmak ve onlar için daha uygun bir ortam bulmak zorunda kalabiliyorlar. Değerlileri için en uygun evi, yaşama alanını Petarkadaş Petbul ilanlarına göz atan hayvan severler sayesinde bulabiliyorlar. Golden Retreiver sahiplenme ile yeni dostunuza kavuşmanızı ve Golden sahiplenme sayfamızı arkadaşlarınızla, köpek sahiplenmek isteyen dostlarınızla paylaşmanızı umuyoruz. 

Sponsorsponsor