ACİL sokaktan kurtardım

sokak yavrusu

Kedi · Tekir Kedi · Yavru · Erkek
İstanbul · Beşiktaş · 2024-05-20
Yuva bulmuştur

ÇOK ACİL SOKAKTAN KURTARDIM YAKINDA ŞEHİRDIŞINA ÇIKACAĞIM VE YUVA BULAMAZSAM BIRAKMAM GEREKECEK. İÇ DIŞ PARAZİT UYGULAMALARI YAPILDI. TEMİZ, KUM KUTUSUNU ÖĞRENDİ SORUNSUZ YAPIYOR, KURU MAMA YİYOR, ANNE SÜTÜ EMDİ, SAĞLIKLI, ÜCRETSİZ. DETAYLAR İÇİN OKUYUN:

Evimin karşısında Getir deposu var. Bir anne kedi oraya sığınıp yavrulamış. Yavrular 6-7 hafta süt emdi. Artık anneden uzaklaşmaya başladıkları için yola çıkıyorlar. sabah 8 - gece 12 arası inanılmaz işlek bir sokak çünkü sürekli kurye motorları hızlı hızlı geçiyor. her sene bir- iki kedi kesin motorların altında kalıyor. bu bebiş minicik ve yolun ortasında oynuyor, motorların altında uyuyordu. Kesinlikle ezilecek, ezilmezse de hastalık kapacak belki büyüyemeyecek çünkü sokakta çok kedi var. zaten gözleri enfeksiyon kapmış ve burnu çok akar halde görünce dayanamayıp eve aldım. veterinere götürdüm. iç dış parazit uygulamaları yapıldı, pirelerinden kurtuldu, banyo yaptık. şu anda tertemiz. veteriner bağışıklığı kuvvetli dedi. göz damlalarıyla gözleri iyileşti. şurup sayesinde burun akıntısı geçti. inanılmaz oyuncu bir ufaklık, evdeki bütün kedi oyuncaklarıyla yuvarlanıyor kendi kendine. ve avucunuz kadar. saatlerce televizyon karşısında kucağımda, yatakta yanımda uyuyor, mırlıyor, evde beni takip ediyor. kuru mama yiyor ve kum kutusunu da öğrettim.hiç kaza yaşamadık tuvalet konusunda.

ben öğrenciyim ve 1+1de iki büyük kedim var. masraflarına zor yetişiyorum ve ayrıca evimde 3 kediye alan yok. ay sonunda ailemin yanına döneceğim. bu bebeğe şans olacak birisi çıkmazsa tekrar salmam gerekecek. ama o kadar güzel ki, çok üzülüyorum. evinize minik bir dost arıyorsanız, sevgi dolu bir sokak kedisine şans olun. gri-beyaz, büyüyünce çok güzel olacak. orta noktaya getirebilirim.

İlan Numarası : 283090
ÜCRET İSTENİRSE GÜVENMEYİN!

Herhangi bir sebeble ücret istenilirse sakın güvenmeyin ve .

YASAL UYARI!

İlan sahibinin aşı, sigorta, nakliye veya herhangi bir ücret istemesi durumunda göndermeyip bize şikayet etmeniz gerekmektedir. Bahsedilen bilgileri ve ücretleri göndermeniz durumunda petarkadas'in hiç bir sorumluluğu olmadığını kabul etmiş sayılırsınız.

Sosyal medyanda paylaş,

bu can yuvasını bulsun!

Sahiplendiren
Ela K. Profile Picture
Ela K.
Sponsor
Sponsorsponsor