Sahiplendirme İlanları

İstanbul Kedi Sahiplenme

İstanbul kedi sahiplenme için en fazla seçeneğin olduğu şehirlerin başına gelir. Kedi cumhuriyeti diyebileceğimiz İstanbul, birçok ilin nüfusundan daha fazla kediye ev sahipliği eder. Özellikle bazı semtlerinde çok fazla kedi yoğunluğu vardır. Yapılan sayımlara göre İstanbul’da yaklaşık 750.000 sokak kedisi olduğu düşünülmektedir.

Sahiplenebilmek için bu kadar fazla kedi varken imkanı olan herkesi kedi sahiplenmeyi düşünebilir. Kedi sahiplendirme düşüncesi olanların sitemizde yer alan ücretsiz İstanbul kedi sahiplenme ilanlarını incelemesi yeterli olacaktır. Aradığınız can dostunuz ilanlarımızın arasında sizi bekler.

İstanbul Erkek Kedi Sahiplendirme

Sadece cinsler arası değil cinsiyetler arasında da seçim yapabileceğiniz İstanbul erkek kedi sahiplenme ilanları ile evinizdeki erkek, dişi kedinize arkadaş bulabilirsiniz. Özellikle bazı cinslerin bir arada yaşarken karşıt veya benzer cinsiyetteki kedilerle sosyallik kurması gerektiği için tercih edilen cinsiyete bağlı sahiplenme işlemleri petbul sayesinde kolayca gerçekleştirilebilir.

İstanbul Dişi Kedi Sahiplenme

Cinsiyet seçimiyle yapılan sahiplenmeler yalnızca dostluk kurmak, sosyalleşmek amacıyla da yapılmazlar. İstanbul dişi kedi sahiplendirme ilanları arasından birisini seçerek, en yakın ev arkadaşınızın yavrularını görme, büyütme imkanını yakalayabilirsiniz. 

İstanbul Yavru Kedi Sahiplenme

Yavru kedi sahiplenmek minik bir canlının tüm sorumluluklarını üstlenmektir. O kadar sevimli olurlar ki tüm gün onlarla beraber olmak istersiniz. Hemen aileden bir parça olup sonsuz sevgiyle yaklaşırlar. Yavru kedi bakmak istiyorsanız İstanbul yavru kedi sahiplenme ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Doğum sonucunda birden fazla yavrusu olanlar, sokakta yardıma muhtaç bir yavru bulanlar hemen sitemizde ilan oluşturup yavruyu sahiplendirmek ister. Minik dostlarımızın mağdur olmaması için bugüne kadar 70309 patili sahiplenilmiştir. Siz de bir tane sahiplenerek bu sayının çoğalmasında katkıda bulunabilirsiniz.

Ücretsiz İstanbul Kedi Sahiplendirme

Türkiye nüfusunun yaklaşık %19’u evde kedi besliyor. Bu sayıda Türkiye’yi evde en çok kedi besleyen 11. ülke yapmaktadır. Ülkemizde en fazla kedi sahiplenilen il ise İstanbul’dur. İstanbul’da her cins, yaş, cinsiyet ve özellikte kedi bulmak mümkündür.

Ücretsiz İstanbul kedi sahiplendirme ilanları sayesinde şehrinizde bulunup yuva arayan pisicikleri görebilirsiniz. Şu anda 1664 sevimli kendine ömürlük yuva aramaktadır. İçlerinden birisini seçip aradığı yuvaya kediyi kavuşturabilirsiniz.

İstanbul kedi sahiplendirme ücretsiz olarak gerçekleştirildiğinde hem sahiplenen hem de sahiplendiren tarafından güzel bir adım atılmış demektir. Kedilerin belirli bedeller karşılığı alınıp satılmasına karşı koymanın en basit yöntemlerinden birisi ücretsiz sahiplenme ve ücretsiz sahiplendirmedir. 

İstanbul Cins Kedi Sahiplenme

Diğer tüm sahiplenme ve sahiplendirme kategorilerinde olduğu gibi İstanbul cins kedi sahiplenme kategorisinde de can dostlarımız için kimsenin cebinden para çıkmaz. Kedilerin para karşılığı ticarete alet edilmelerini de engelleyebileceğiniz, ücretsiz sahiplenme şeçeneğiyle, dilediğiniz cins kediyi İstanbul yakınlarda sahiplenebilirsiniz.

İstanbulda sahiplenmeyi bekleyen kedilerin büyük bir çoğunluğu cins kedilerden oluşmaktadır. Evlerinde cins kedi besleyen hayvan severler, kedilerinin olası yavruları için ne yazık ki aynı zamana sahip olamayabiliyorlar. Bu ve benzeri durumlarda İstanbul ücretsiz kedi sahiplenme kategorisi sayesinde minik yavrulara en doğru adresi bulabiliyorlar.

Sponsorsponsor