Sahiplendirme İlanları

İstanbul Kedi Sahiplenme

İstanbul kedi sahiplenme için en fazla seçeneğin olduğu şehirlerin başına gelir. Kedi cumhuriyeti diyebileceğimiz İstanbul, birçok ilin nüfusundan daha fazla kediye ev sahipliği eder. Özellikle bazı semtlerinde çok fazla kedi yoğunluğu vardır. Yapılan sayımlara göre İstanbul’da yaklaşık 750.000 sokak kedisi olduğu düşünülmektedir.

Sahiplenebilmek için bu kadar fazla kedi varken imkanı olan herkesi kedi sahiplenmeyi düşünebilir. Kedi sahiplendirme düşüncesi olanların sitemizde yer alan ücretsiz İstanbul kedi sahiplenme ilanlarını incelemesi yeterli olacaktır. Aradığınız can dostunuz ilanlarımızın arasında sizi bekler.

İstanbul Yavru Kedi Sahiplenme

Yavru kedi sahiplenmek minik bir canlının tüm sorumluluklarını üstlenmektir. O kadar sevimli olurlar ki tüm gün onlarla beraber olmak istersiniz. Hemen aileden bir parça olup sonsuz sevgiyle yaklaşırlar. Yavru kedi bakmak istiyorsanız İstanbul yavru kedi sahiplenme ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Doğum sonucunda birden fazla yavrusu olanlar, sokakta yardıma muhtaç bir yavru bulanlar hemen sitemizde ilan oluşturup yavruyu sahiplendirmek ister. Minik dostlarımızın mağdur olmaması için bugüne kadar 63282 patili sahiplenilmiştir. Siz de bir tane sahiplenerek bu sayının çoğalmasında katkıda bulunabilirsiniz.

Ücretsiz İstanbul Kedi Sahiplendirme

Türkiye nüfusunun yaklaşık %19’u evde kedi besliyor. Bu sayıda Türkiye’yi evde en çok kedi besleyen 11. ülke yapmaktadır. Ülkemizde en fazla kedi sahiplenilen il ise İstanbul’dur. İstanbul’da her cins, yaş, cinsiyet ve özellikte kedi bulmak mümkündür.

Ücretsiz İstanbul kedi sahiplendirme ilanları sayesinde şehrinizde bulunup yuva arayan pisicikleri görebilirsiniz. Şu anda 150 sevimli kendine ömürlük yuva aramaktadır. İçlerinden birisini seçip aradığı yuvaya kediyi kavuşturabilirsiniz.