İzmir-Sibirya Kurdu, İzmir

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Dişi
LEYDİ
Konum
/ İzmir
Pet Türü
Köpek
Irk
Sibirya Kurdu (Husky)
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
16-11-2012
Yaş
Genç ( 6 ay - 2 yaş)
Açıklama
Bu güzel gözlü canı Karşıyaka da başıboş bir şekilde dolaşırken bulduk . Dişi ve safkan Husky daha henüz 1 yaşında olduğunu düşünüyoruz. Tuvalet terbiyesi var , otur-gel-koş gibi gibi temel itaati biliyor.Kuru mama ve evde yapılan tüm yiyecekleri severek yiyor. Havlama huyu yok kesinlikle çok sakin ve kendini sevdirmeye bayılıyor. Evden kaçtığını ve atıldığını düşünüyoruz. Bu sebeple yine kaçmasın ve ya atılma gibi bir durumla karşılaşmaması için ev içerisinde bakabilecek ve ona bir ömür sevgisini ilgisini esirgemeyecek bir aile arıyoruz. Bizim evde baktığımız köpeğimiz ve kedimiz var keşke hepsine bakabilecek gücümüz ve zamanımız olsa fakat böle bir şey mümkün değil. Buradan mesaj atarak iletişim kurabilirsiniz. İrtibat için telefonu uygun görülen kişilere vereceğim. Hafta sonu cevap yazamayabilrim. Hafta sonunda cevap yazan arkadaşlara ancak Pazartesi geri dönüş yapabileceğim. Yardımlarınızı bekliyoruz ... ( Sadece İzmir içi sahiplendirilecektir.) Haftasonu cevap yazmayacağım bu sebeple Pazartesi gününe kadar Lütfen almak isteyen kişiler bana buradan kişisel bilgilerini yazıp yollasınlar .

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.