Sahiplendirme İlanları

İzmir Köpek Sahiplenme

İzmir köpek sahiplenme sayısının en yüksek olduğu illerimizden birisidir. Şehirde pek çok tüylü dostumuz olduğu gibi sahiplenmeyi tercih eden kişi sayısı da çoktur. Çünkü köpekler insanların en yakın arkadaşlarıdır. Kendilerine yapılan iyiliğe karşılık olarak hissettikleri tel şey sevgidir.

Sahiplenme çok olmasına rağmen yılda binlerce yeni köpek doğduğu ve birçok kişi köpeğine artık bakmak istemediği için hala 262 köpek sahiplenmeyi beklemektedir. Patili dostlarımızın mağdur olmaması için satın almak yerine sahiplenmeyi tercih edebilirsiniz.

Köpek sahiplenme İzmir ve çevresinde sıklıkla gerçekleşen bir olaydır. Birbirlerine rastlayamayacak hayvan severleri Petbul sayesinde tanıştırıp, bakıma muhtaç olan köpeklerin yeni evleriyle buluşmalarını sağlamaya çalışıyoruz. Siz de bu sürece katkıda bulunmak için İzmirde sahiplenmeyi bekleyen tüm köpekler için ilan oluşturabilir, ilanlar arasından bir köpeğe ev sahipliği yapabilirsiniz.

İzmir Yavru Köpek Sahiplenme

Yavru köpekler görüp görebileceğiniz en sevimli canlılardır. Minicik patileri, sevecen halleri, sevgiyle yanınıza sokulması adeta insanı kendine bağlar. Köpek sahiplenme İzmir sadece olgun köpekler üzerine kurulu bir sistem değildir. Köpeğinizle ömrünün sonuna kadar birlikte olmak istiyorsanız İzmir yavru köpek sahiplenme tam size göredir. 

Bir yavru sahiplenip hem onu aradığı sıcak yuvaya kavuşturursunuz hem de siz aradığınız dostu bulursunuz. Sitemizde bulunan ücretsiz İzmir köpek sahiplenme ilanları sayesinde bugüne kadar 7972 köpek yeni ailesine kavuşmuştur. Siz de minik dostunuzu ilanlar arasında bulabilirsiniz.

Ücretsiz İzmir Köpek Sahiplendirme

Köpek sevgiyi tarif edilemez bir histir. Uzmanlar tarafından evcil hayvanlarla birlikte yaşamanın birçok yönden faydası olduğu kanıtlanmıştır. Evinizi sevgi dolu birisiyle paylaşmak hayatta verebileceğiniz en doğru kararlardan birisi olabilir. İzmir köpek sahiplenme ilanları arasında beğeneceğiniz her köpeğe İzmir yakınlarında olduğunuz sürece tamamen ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. 

İzmir’de yaşıyorsanız istediğiniz köpeği uzaklarda aramanıza gerek yoktur. Her gün yüzlerce kişi tarafından sitemizde ücretsiz köpek sahiplendirme ilanı açılmaktadır. Hemen ücretsiz İzmir köpek sahiplendirme ilanlarını inceleyip hayallerinizdeki köpeğe kavuşabilirsiniz. Köpek sahiplenme İzmir şehrimizde diğer şehirlere nazaran oldukça fazla tercih edilen bir köpek edinme yöntemidir. 

İzmir Cins Köpek Sahiplendirme

Sadece her gün etrafımızda görebildiğimiz köpek dostlarımız değil, en nadir cins köpeklerin de İzmir cins köpek sahiplendirme ilanlarıyla kendine yeni bir yuva aradıklarını unutmamalısınız. Çevrenizde, İzmir yakınlarda cins köpek sahiplenmek istiyorum cümlesini kuran birileri varsa ticari yollara binlerce lira vermek yerine, kendilerine dost arayan bu tatlı patililerden bir tanesinin ilanını kaldırarak aradığınız gerçek dostluğa ulaşabilirsiniz.

İzmir cins köpek sahiplenme işlemleri de aynı diğer sahiplenme ve sahiplenme işlemlerinde olduğu gibi Petarkadaş üzerinden tamamen ücretsiz şekilde yapılmaktadır. Ücretsiz sahiplenme olanağına rağmen sahipleneceğiniz her türden köpeğin kendine has bazı harcamaları olacağını unutmamalısınız. Maddi imkanlarınızı yeni hayat arkadaşınızı da düşünerek ayarlamalı ve hesaplamaları doğru şekilde yapmalısınız.

İzmir Köpek Sahiplendirme Nasıl Yapılır?

İzmir köpek sahiplendirme işleminin sorunsuz şekilde tamamlanması için özellikle dikkat etmeniz gereken bazı maddeler vardır. Bu konudaki soru işaretlerini ortadan kaldırmak, İzmir köpek sahiplendirme işlemlerini çok daha kısa sürede ve olumlu sonuçlanacak şekilde yapmanızı sağlamak için gerekenleri sizler için hazırladık. 

  • Köpeğinizle ilgili tüm belgeleri hazır tutun,
  • Köpeğinizin bilgilerini vermeye hazır olun,
  • Genetik alt yapısını biliyorsanız paylaşın, bilmiyorsanız öğrenmeye çalışın,
  • Sahiplendirme ihtiyacınızdan çok öncesinde ilan oluşturun,
  • Para talep etmeyin,
  • Köpeğinizin kullanmaya alışık olduğu ürünleri teslim edeceğinizi söyleyin,
  • Köpeğinizibu duruma alıştırmaya çalışın,
  • Pişman olmayacağınızdan emin olun,
  • Doğru ellere teslim edin.

Listemizden de görebileceğiniz gibi maddi olarak neredeyse hiç bir zorluk yaşamadan köpeğiniz için güzel bir yuva bulabilirsiniz. Bu sürecin çok daha sağlıklı geçmesi için elinizden geldiği kadar çok maddeyi yerine getirmeye çalışmalısınız. En önemlisi pişman olup İzmir köpek sahiplenme işlemi yapan tarafı ve köpeğinizi zor durumda bırakmayacağınızdan emin olmalısınız.

Sponsorsponsor