Sahiplendirme İlanları

Pointer Sahiplenme

Pointer sahiplenme, av meraklısı kişiler arasından çok yaygındır. Avcılara çok iyi yardım edebilen ve iz takibinden oldukça başarılı olan bu köpekler avcıların gözdesidir. Köpek sahiplenme düşüncesi olan herkes özelliklerini inceledikten sonra bir puanter sahiplenebilir.

Pointer’lar yalnızca üstün av yetenekleriyle değil sevecen ve cana yakın olmalarıyla bilinen köpeklerdir. Birileriyle iyi geçinme konusunda bu cinsten daha iyisini bulmak zordur. Köpek ırkları içerisinde en uyumlu cinslerden biridir.

Yavru Pointer Sahiplenme

Pointer’ların bazı görevlerde başarılı olmasının iki sebebi vardır; birincisi içgüdüleri, ikincisi ise yavruyken aldıkları eğitimler. Özellikle bu köpeği iyi bir av eşlikçisi olarak görmek isteyenler yavru pointer sahiplenme düşünmelidir. Daha küçük yaşlarda gereken eğitimler verilmelidir.

Pointer sahiplenmek için köpek üretimi yapan kişilere veya hayvan mağazalarına para ödemenize gerek yoktur. Sitemizde bulunan ilanlar aracılığıyla ücretsiz bir şekilde sahiplenebilirsiniz. Sahiplenme ilanları sayesinde bugüne kadar binlerce yavru pointer kendine yuva bulmuştur.

Ücretsiz Pointer Sahiplendirme

Yaşam koşulları nedeniyle artık köpeğine bakamayacak olanlar, köpek bakımından sıkılmış olan kişiler, köpeğinin çok yavrulaması nedeniyle tüm yavruların bakımını üstlenemeyecek olanlar köpekleri sahiplendirirler. Sitemizde isteyen herkes sahiplendirme ilanı açıp köpeğini ücretsiz bir şekilde sahiplendirebilmektedir.

Asil bir Pointer köpeğiniz olsun istiyorsanız ücretsiz Pointer sahiplendirme ilanlarına göz atarak bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Birbirinden güzel Pointer arasından aradığınızı bulmak zor olmayacaktır.

Ücretsiz Puanter Sahiplenme

Dik duruşu, keskin bakışlarıyla asil görünümlü olan Puanter’ler sahiplenilmek üzere çok rağbet görürler. Ücretsiz puanter sahiplenme ilanları sayesinde siz de hayaliniz kurduğunuz köpeğe kavuşabilirsiniz. Kendisine ömürlük yuva arayan bir köpeği sahiplenmek, bu dünyada yapılabilecek en büyük iyiliklerden birisidir.

 

Sponsorsponsor