Sahiplendirme İlanları

İngiliz Cocker Spaniel Sahiplenme

Ava giderken iyi bir köpeğiniz olsun istiyorsanız İngiliz Cocker Spaniel sahiplenme tam size göredir. Kısa bacakları ve uzun kulaklarıyla oldukça sevimli bir görünüşe sahip olan bu ırk, av dışında da çok iyi bir eşlikçidir. Adeta insanın yalnızlığına son vermek için yaratılmış bir dosttur.

Yavru İngiliz Cocker Spaniel Sahiplenme

İngiliz Cocker Spaniel yetiştirilme tarzına göre farklı görevlerde bulunabilen bir köpektir.  Yavruyken onu ne için eğitirseniz yetişkin olduğunda öyle davranır. Av içgüdüsü olmasına rağmen sosyal bir şekilde yetiştirildiğinde saldırgan davranışlarda bulunmaz.

Apartmanda köpek beslemek isteyenler için yavru İngiliz Cocker Spaniel sahiplenme doğru bir tercihtir. Bu küçük köpekler ev içerisinde yaşamaktan rahatsız olmazlar. Arada bir dışarı çıkarılıp gezdirilmekse onlara çok iyi gelir.

Ücretsiz İngiliz Cocker Spaniel Sahiplendirme

İngiliz Cocker Spaniel yüzyıllardır insanlarla bir arada yaşayan hayvanlardır. Hiçbir sıkıntı olmadan soylarını günümüze kadar sürdürmüşlerdir. Soylular bu köpeklere çok rağbet gösterdiği için geçmişten beri İngiliz Cocker’lar çok yüksek fiyatlara satılır.

Köpeği satın almak yerine sahiplenmeyi düşünenler için sitemizde ücretsiz İngiliz Cocker sahiplendirme yapılmaktadır. Sahiplenilmeyi bekleyen 37 İngiliz Cocker Spaniel’in sevimli fotoğraflarını ve özelliklerini inceleyerek kararınızı verebilirsiniz.

Sponsorsponsor