Sahiplendirme İlanları

Rottweiler Sahiplenme

Rottweiler sahiplenme günümüzde çok popülerdir. Herkes Alman kökenli olan, koruma ve bekçilik görevlerinde kendini kanıtlamış, cesur karakterli Rottweiler sahiplendirilmek için çok talep görür. Dev yapılı olan bu köpekler kaslı bir vücuda sahiptirler. Kahverengi, siyah tonlarında kısa tüyleri vardır.

Yavru Rottweiler Sahiplenme

Rottweilerlar zeki ve kolay eğitilebilen köpeklerdir. Yavru Rottweiler sahiplenme yapıldığında küçük yaşlardan itibaren eğitilip her görevde kullanılabilirler. İtaatkar, atik ve korkusuz olduklarından sahiplerinin isteklerini yerine getirmek onlar için bir zevktir.

Yavruyken doğru bir şekilde sosyalleştirilmeyen Rottweilerlar yabancılara ve diğer hayvanlara saldırgan davranışlarda bulunur. Özellikle bir yeri koruma görevin üstlenmişse yabancılara havlama, hırlama hatta saldırı düzenleme gibi durumlara girebilir.

Ücretsiz Rottweiler Sahiplendirme

Rottweiler evde bakım için uygun köpek ırklarından birisidir. Bu nedenle birçok kişi bakmak üzere Rottweiler sahiplenebilir. Düzensiz bir şekilde çoğalma, artık bakacak güce sahip olmama, bakma motivasyonunu kaybetme gibi nedenlerden dolayı Rottweiler sahiplendirmek isteyen de çoktur.

Bir Rottweiler’a ömürlük yuva olmak isteyenler satın almak yerine sahiplenmeyi düşünmelidir. Şu anda 6 Rottweiler köpek ücretsiz bir şekilde sahiplendirilmek üzere sitemizde bulunuyor. Rottweiler köpek sahiplenme ilanlarını inceleyip aradığınız ömürlük dostunuzu bulabilirsiniz.