Sahiplendirme İlanları

Rottweiler Sahiplenme

Rottweiler sahiplenme günümüzde çok popülerdir. Herkes Alman kökenli olan, koruma ve bekçilik görevlerinde kendini kanıtlamış, cesur karakterli Rottweiler sahiplendirilmek için çok talep görür. Dev yapılı olan bu köpekler kaslı bir vücuda sahiptirler. Kahverengi, siyah tonlarında kısa tüyleri vardır. Korkusuz ve itaatkar olmalarıyla sahiplerine güven verirler. Sadece beslemek için değil güvenlik ve koruma alanında da sıkça kullanılırlar. 

Çeşitli nedenlerle kendisine yeni bir ev arayan Rottweiler için kapılarınızı açarak birçok türde bulamayacağınız farklılıkları evinize almış olursunuz. Tüm patili dostlarımız evlerini ve ev arkadaşlarını sever ama Rottweiler'ın yaşadıkları yere olan bağlılıklarını ve sevgilerini gördüğünüzde çok şaşıracağınızı düşünüyoruz. 

Tamamen ücretsiz şekilde Rottweiler sahiplenmek için tek yapmanız gereken Petarkadaş Petbul kategorisinden evinize, yaşantınıza en uygun olan Rottweiler'ı seçmek ve ilanı oluşturan kullanıcımızla iletişime geçmektir.

Yavru Rottweiler Sahiplenme

Rottweilerlar zeki ve kolay eğitilebilen köpeklerdir. Yavru Rottweiler sahiplenme yapıldığında küçük yaşlardan itibaren eğitilip her görevde kullanılabilirler. İtaatkar, atik ve korkusuz olduklarından sahiplerinin isteklerini yerine getirmek onlar için bir zevktir.

Yavruyken doğru bir şekilde sosyalleştirilmeyen Rottweilerlar yabancılara ve diğer hayvanlara saldırgan davranışlarda bulunur. Özellikle bir yeri koruma görevin üstlenmişse yabancılara havlama, hırlama hatta saldırı düzenleme gibi durumlara girebilir.

Rottweiler yavru sahiplenme sayesinde yeni dostunuzun eğitimine daha küçükken başlayabilir ve atılacak adımları kendi adınıza çok daha basitleştirebilirsiniz. Bir rottweiler'ın tüm anılarına şahit olma şansına ve dostunuzu dilediğiniz gibi eğitme şansına sahip olmak sandığınızdan çok daha büyük bir lükstür.

Ücretsiz Rottweiler Sahiplendirme

Rottweiler evde bakım için uygun köpek ırklarından birisidir. Bu nedenle birçok kişi bakmak üzere Rottweiler sahiplenebilir. Düzensiz bir şekilde çoğalma, artık bakacak güce sahip olmama, bakma motivasyonunu kaybetme gibi nedenlerden dolayı Rottweiler sahiplendirmek isteyen de çoktur. Farklı nedenlerle can dostu için yeni yuva arayan hayvan severler oluşturdukları ilanlarla ev arkadaşı arayan insanlara ulaşmaya çalışıyorlar.

Yeni bir dost için, ilanlarımızdan birini kaldırmak için, köpeklerin ticari amaçla alınıp, satılmalarna engel olmak için, bir Rottweiler’a ömürlük yuva olmak için satın alma yerine sahiplenme düşünülmelidir. Şu anda 48 Rottweiler köpek ücretsiz bir şekilde sahiplendirilmek üzere sitemizde bulunuyor. Rottweiler köpek sahiplenme ilanlarını inceleyip aradığınız ömürlük dostunuzu bulabilirsiniz.

Sponsorsponsor