Sahiplendirme İlanları

Samsun Köpek Sahiplenme

Uzun zamandır ailenize yeni bir üye katmayı düşünüp köpek sahiplenmede karar kılmış olabilirsiniz. Bakımının çok zor olmaması, diğer hayvanlara göre insanlarla daha fazla iletişim kurabilmeleri; evcil hayvan sahiplenme konusunda köpekleri ön plana çıkarmaktadır. Şehrinizde sahiplenmeyi bekleyen köpekleri Samsun köpek sahiplenme ilanlarından takip edebilirsiniz.

Satın almayıp sahiplenerek sıcak yuvaya ihtiyacı olan bir köpeğin mağdur olmasını engellemiş olursunuz. Hem de hayallerini kurduğunuz köpeğe hiçbir ödeme yapmadan sahip olmuş olursunuz. Sitemizde yıllardır 337 patiliyi ücretsiz bir şekilde sahiplendirdik ve hala sahiplendirmeye devam etmekteyiz.

Samsun Yavru Köpek Sahiplenme

Samsun köpek sahiplenme ilanları arasında çok farklı ırk, cinsiyet ve yaşta köpek vardır. Köpek çeşitliliğinin bu kadar çok olmasından dolayı ilanlar arasında yavru köpekleri hemen görebilirsiniz. Minik yavruların sevimli fotoğraflarına bakıp, hakkında biraz bilgi edinerek sahiplenme kararınızı verebilirsiniz.

Karar verdikten sonra yapmanız gereken tek şey sahiplenme başvurusunda bulunmaktadır. Köpek sahibi başvurunuzu onayladığında minik patiliyle yeni hayatınıza başlayabilirsiniz. Bundan sonra hayatınızda köpek isimleri arasından iyi bir seçim yapmak gibi tatlı karar süreçleri olacaktır.

Ücretsiz Samsun Köpek Sahiplenme

Yaşam koşulları nedeniyle artık köpeğine bakamayacak olanlar, sokaklarda yardıma muhtaç köpek bulup bir süreliğine bakımını yapanlar sitemizde ücretsiz sahiplendirme ilanı açıp köpeklere ömürlük yuva aramaktadır. Şu anda 16 sevimli köpek sahiplenilmek için beklemektedir. Ücretsiz Samsun köpek sahiplendirme ilanlarından bir tanesini sahiplenebilirsiniz.

Sponsorsponsor