Sahiplendirme İlanları

Kangal Sahiplenme

Kangal sahiplenme için en fazla tercih edilen popüler ırklardan birisidir. Çoban köpeği olarak kendilerini kanıtlamış olan bu köpekler Türkiye’ye özgü ırklardandır. Büyük görünümlü bu köpeklere koca bir sürü gönül rahatlığıyla emanet edilebilir.

Yavru Kangal Sahiplenme

Kangal eğitimi önemsenmesi ve emek verilmesi gereken bir konudur. Çok zeki hayvanlar olduklarından eğitilen her şeyi kolayca kavrayabilirler. Ancak yavruluk döneminde eğitilmiş köpeklerin farkı her zaman ortadadır. Bu nedenle yavru kangal sahiplenme çokça tercih edilen bir durumdur.

Sitemizde bulunan ücretsiz kangal sahiplenme ilanlarını inceleyerek aradığınız kangal köpeğini bulabilirsiniz. Birden çok yavrusu olanlar hepsine birden bakamayacağı için minik kangalları sahiplendirmek üzere sitemizde ilan açmaktadır.

Ücretsiz Kangal Sahiplendirme

Kangal köpeği sahiplenmek için her yerden kolayca temin edilemez. Bu köpekler özellikle Sivas ilimizde yetiştirildiğinde uzak illerde yetiştiren veya satışını yapan bulmak zordur. Sitemiz sayesinde Türkiye’nin her yerinden aradığınız kangalı bulup ücretsiz bir şekilde sahiplenebilirsiniz.

Günümüze kadar 1110 kangal köpeği sahiplendirme ilanları aracılığıyla kendilerine yuva bulmuştur. Satın almayıp sahiplenmeyi tercih eden yüzlerce köpek ebeveyni, yuva arayan tüylü dostlarımıza kucak açmıştır.