Sahiplendirme İlanları

Kangal Sahiplenme

Kangal sahiplenme, ülkemizde en çok ziyaret edilen sahiplenme başlıkları arasındadır. Çoban köpeği olarak kendilerini kanıtlamış olan bu köpekler Türkiye’ye özgü ırklardandır. Büyük görünümlü bu köpeklere sadece koca bir sürü değil, değer verdiğiniz herşeyi gönüş rahatlığı ile emanet edebilirsiniz. Sahiplerinden başkasının elinden yemek dahi yemeyen Kangallar, doğru eğitildiklerinde insanlar için çok faydalı olabilirler. 

Çoban köpeği olarak anılmalarının nedeni bu görevi çok iyi yerine getirmeleridir ama Kangalların tek yapabildikleri çobanlık değildir. Sahiplerine olan bağlılıkları ile ruhunuzu dinlendirecek olan kangalların ne kadar sevgi dolu, ne kadar duygusal canlılar olduklarını kendi gözlerinizle gördüğünüzde çok şaşıracağınıza eminiz. 

Yavru Kangal Sahiplenme

Kangal eğitimi, önemsenmesi ve emek verilmesi gereken bir konudur. Çok zeki hayvanlar olduklarından eğitilen her şeyi kolayca kavrayabilirler. Ancak yavruluk döneminde eğitilmiş köpeklerin farkı her zaman ortadadır. Bu nedenle yavru kangal sahiplenme çokça tercih edilen bir durumdur. Kangal yavrusu sahiplenmek sizin ve çevreniz için sandığınızdan çok daha farklı bir tecrübe olacaktır.

Sitemizde bulunan ücretsiz kangal sahiplenme ilanlarını inceleyerek aradığınız kangal köpeğini bulabilirsiniz. Birden çok yavrusu olanlar hepsine birden bakamayacağı için minik kangalları sahiplendirmek üzere sitemizde ücretsiz kangal yavruları ilanları açmaktadır. Bu yavrulardan bir tanesine kapılarınızı açmak için tek yapmanız gereken ilanlar arasından dilediğiniz bir yavruyu seçmek ve yeni ev arkadaşınızla en kısa sürede buluşmaktır. 

Ücretsiz Kangal Sahiplendirme

Kangal köpeği sahiplenme için her adrese kolaylıkla güvenilmek. Bu köpekler özellikle Sivas ilimizde yetiştirildiğinde uzak illerde yetiştiren veya satışını yapan bulmak zordur. Sitemiz sayesinde Türkiye’nin her yerinden aradığınız kangalı bulup ücretsiz bir şekilde sahiplenebilirsiniz.

Günümüze kadar 1159 kangal köpeği sahiplendirme ilanları aracılığıyla kendilerine yuva bulmuştur. Satın almayıp, sahiplenmeyi tercih eden yüzlerce köpek ebeveyni, yuva arayan tüylü dostlarımıza kucak açmıştır.

Sivas Kangal sahiplenme işlemleri sitemiz tarafından tamamen ücretsiz şekilde yapılmaktadır fakat bir köpeğin tüm bakımını üstlenecekseniz, biraz masraf yapmak zorunda kalacağınızı unutmamalısınız. Yavru kangal sahiplendirme ilanı oluşturan kullanıcılarımızdan bazıları yavruların yanında eşyalarını da gönderebiliyor ama ne olursa olsun en kötüyü düşünüp maddi durumunuza uygun bir karar vermelisiniz.

Sponsorsponsor