Sahiplendirme İlanları

İngiliz Setter Sahiplenme

İngiliz Setter oldukça ilginç görünüme sahip bir köpek ırkıdır. Bu ilginç görünümünden dolayı İngiliz Setter sahiplenme çok popülerdir. Kuyruklarının etrafa doğru dağınık tüylü oluşu, bazen benekli tüy desenine sahip olmaları bu köpeklere karşı duyulan sempatiyi artırmaktadır.

Büyük boylu köpekler olan İngiliz Setterleri avcılık için kullanılan hayvanlardır. Av köpeği ırkından oldukları için çok kuvvetli içgüdüleri vardır. Bu nedenle bir İngiliz Setterinin iç güdülerine kesilikle güvenebilirsiniz.

İngiliz Setter Yavru Sahiplendirme

İngiliz Setter yavruyken çok sevimlidir. Adeta onunla geçireceğiniz her an pozitif enerji ve neşe dolu olacaktır. İngiliz Setter yavru sahiplendirme, köpeği çok fazla yavru doğurmuş kişilerce sık bir şekilde yapılır. Aynı anda 4-5 yavruya birden bakamayacak olanlar sitemizden yavru İngiliz Setter sahiplendirme ilanı açıp minik yavrulara ömürlük yuva ararlar.

Baştan sonra bir köpeği ben yetiştirmek istiyorum derseniz yavru İngiliz Setter sahiplenme sizin için en uygunu olacaktır. Minik Setteri sahiplendikten sonra istediğiniz gibi yetiştirebilirsiniz. Yeni dostunuzla birlikte adeta hayat sizin için yeniden başlayacaktır.

İngiliz Setter Ücretsiz Sahiplendirme

Yuvaya ihtiyacı olan köpekler sitemizde ücretsiz olarak sahiplendirilmektedir. Hayalinizdeki köpek bir İngiliz Setter’se satın almak yerine onu sahiplenmeyi düşünebilirsiniz. Şu ana kadar 481 köpek sahiplendirme ilanları sayesinde kendisine sevgi dolu bir aile bulmuştur. Halihazırda 9 İngiliz Setter ise sahiplenilmek üzere beklemektedir.

İngiliz Setter ücretsiz sahiplendirme yaparak sevimli köpekleri ihtiyaç duydukları sıcak yuvaya ve sevgi dolu aileye kavuşturabilirsiniz. Satın almayıp sahiplenerek bir köpeğin daha mağdur olmasının önüne geçebilirsiniz.

Sponsorsponsor