Korkudan Yaşamayı Unutmuş Bir Garip..Meleğini Arıyoruz, İstanbul

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Dişi
Adı
ELENA
Konum
/ İstanbul
Pet Türü
Kedi
Irk
Ankara Kedisi (Angora)
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
13-02-2020
Yaş
Genç ( 6 ay - 2 yaş)
Açıklama
Elena,2 yaşlarında,kısır,dişi ankara kedisi..İç-dış parazit uygulamaları ve detaylı veteriner kontrolleri yapıldı.. Bakışlarındaki hüznü görüyorsunuz..Başına neler geldi neler yaşadı nelerle baş etmeye çalıştı hiç bilmiyoruz.. Sadece onu bulduğumuzda perişan haldeydi..yeni doğum yapmış ve bebekleriyle berbat bir kömürlüğe sığınmıştı..Ona yardım etmeye çalıştığımızı anlar gibi hiç direnmedi onu ve yavrularını kliniğe götürmek için alırken.. Klinikte hem anne hem bebeklerin kontrolleri yapıldı..Annenin başında daha önce olmuş bir yara izi var..Bu kız kendini koruyabilecek yeterlilikte olmadığı için kimbilir ne geldi başına da aldı o yarayı.. Oldukça zayıf ve dirençsiz kalmıştı..Gereken tüm takviyeleri yapıldı..Ama ne yaptıysak bakışlarındaki hüznü alamadık ondan..Belki bir zamanlar bir ailesi vardı,sıcak yatağı başını okşayan eller vardı..Ne oldu da sokağa düştü bu kızın yolu bilemiyoruz..Çünkü sokağa hiç alışık değil.. Elinizi kaldırdığınızda bile sinen hemen teslim olan çok mazlum bir kız.. Yavruları zamanı gelince ve tabi beyazda oldukları için hemen yuvalandı..Ama bu kızı kimse görmedi..Görmekte istemedi belki..Çünkü yavru değildi.. Fakat bu evladın yuvaya ihtiyacı var..Kaybettiği yaşama sevincini ,gözlerinde sönüp giden ışığını geri kazanmaya,sıcacık bir yüreğe sığınmaya,o yürekte tüm yaşanmışlıklarını geride bırakıp soluklanmaya ihtiyacı var.. İnanılmaz sakin yapılı,kendi halinde, evinizde ancak bir minderlik yer kaplayacak bu evlada yer varmı yuvanızda.. HAYATINI GERİ VERİRMİSİNİZ ONA? İSTANBUL/ATAŞEHİR ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRME İLANIDIR AŞI,MAMA,VETERİNER VS. HİÇBİR ÜCRET TALEP EDİLMEMEKTEDİR

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.